Noderīgi! Kā pārim naktī satuvināties? Un te nav runa par seksu!

Komentāri
Noderīgi! Kā pārim naktī satuvināties? Un te nav runa par seksu!
Foto: Pixabay.com

Naktsmiers… Iespējams, tevi kaitina mīļotā cilvēka krākšana, un kas var būt vēl “neforšāks” par pamošanos bez segas? Tomēr ir kāda lieta, kas pārus ļoti satuvina nakts laikā. Uzzini, kas tā ir!

Kādā pētījumā, kurā tika aptaujāti vairāk nekā 1000 britu, secināts, ka 57% pāru, kuri atzīst, ka guļ līdzās viens otram kaili, ir laimīgāki savās attiecībās. 48% pāru, kuri guļ pidžamā, ierindojas kā otri laimīgie.

Šie rezultāti tiek skaidroti ar to, ka pāri jūtas laimīgāki, ja viens otra klātbūtnē var justies brīvi, par ko arī liecina gulēšana bez apģērba.

Kas attiecas uz pidžamām – mēs visi zinām, ka ziemā gribas satīties vairākās segās un uzvilkt vissiltāko pidžamu, kas nav seksīga nevienā vietā…

Uzdevām šo jautājumu trim sievietēm, un atbildes bija šādas:

Ilze, 29: Gulēt kailai… Pirmkārt, nosalšu! Otrkārt, negribu, lai bērns ierauga savu mammu kailu no rīta. Tāpēc mēs guļam zem vienas segas, bet man mugurā ir naktskrekls.

Daiga, 25: Jā, es uzskatu, ka tas satuvina, jo tu vari otra klātbūtnē būt 100% pats. Tāpēc neredzu neko sliktu gulēt kailai.

Baiba, 23: Ar draugu esam kopā vairāk nekā trīs gadus, bet joprojām nejūtos tik droša, lai varētu izmesties plika blakus viņam. Pat pēc seksa uzvelku savu mīļo naktskrekliņu.

Uzzini vienu lietu, ko laimīgie dara katru dienu!

 

Kā tu naktī guli? Saistītais raksts

Rezultāti:
47%

Guļu kaila

27%

Guļu naktskreklā

25%

Guļu siltā pidžamā

Lasi vēl