Noderīgi ieteikumi ratu un gultiņas iegādei

0 Komentāru
Noderīgi ieteikumi ratu un gultiņas iegādei

Tā diena tuvojas! Mazulītis jau pavisam drīz ieraudzīs savus mīļos vecākus un plašo pasauli. Svarīgi padomāt par mazuļa ratiņiem un gultu jau laikus, tāpēc raidījums Māmiņu klubs devās iegādāties piemērotākos ratus, gultiņu un matraci Superbēbim.

Gultiņa un rati ir nopietnākais pirkums, lai sagaidītu bērniņu. Superbēbja vecāki Kristīne un Jānis dodas uzzināt visu svarīgāko, lai iegādātos vērtīgos pirkumus.

Rati

Svarīgi būtu saprast, cik liela kulba nepieciešama. Aukstajā sezonā ratu ārējam materiālam būtu jābūt mitruma izturīgam. Kulbai jābūt ērti noņemamai, lai var izmantot to kā šūpulīti. Vecākiem būtu jāpadomā par to, lai ratu sporta daļa būtu paredzēta gan braukšanas virzienā, gan pretēji. Lai ar mazuli pastaigās doties varētu arī tētis, rokturim jābūt regulējamam. Vecāku dzīvi atvieglos arī tas, lai rati būtu viegli transformējami un pārvadājami.

Gultiņa

Pirms gultiņas iegādes ir jāsaprot, kur to novietot. Svarīgs ir gultiņas koks, kā arī maliņas, lai bērns nevarētu tās sagrauzt. Arī sānu redelītes, ideālā variantā, būtu izņemamas.

Video: lai neapjuktu plašajā piedāvājumā, ņem vērā šos ieteikumus!

0 Komentāru