Nobalso! Izvēlētas 30 skaistumkonkursa ”Mrs.Latvija” dalībnieces

183 komentāri
Nobalso! Izvēlētas 30 skaistumkonkursa ”Mrs.Latvija” dalībnieces
ANETE STRODE

8.augustā norisināsies skaistuma konkursa ”Mrs.Latvija 2020” fināls, kurā par uzvarētājas kroni sacentīsies 30 daiļavas. Konkursam pieteicās 98 dalībnieces, bet kompetenta žūrija tālākajām gaitām izvēlējās 30! Apskati dalībnieces, iepazīsti skaistules un balso par savu simpātiju!

Kā jau ierasts portālā Skaties.lv norisinās ”Mrs.Latvija” simpātiju balsojums, kurā ikviens var atbalstīt savu favorīti. Balsot iespējams reizi dienā!

MEKLĒ BALSOJUMA ANKETU DALĪBNIEČU SARAKSTA APAKŠĀ!

Balsojuma uzvarētāja konkursa finālā iegūs titulu ”Mrs.Latvija 2020 Skatītāju simpātija”. Tituls nodrošina karalienes lentu un kroni! Atbalstīt savu favorīti var līdz pat 7.augusta 17.00!

19

Gundega Bērziņa, Rīga.

Sevi raksturoju kā sievišķīgu, maigu un drosmīgu personību, kura seko saviem sapņiem. Iekšējo pasauli bagātinu pozitīvu cilvēku sabiedrībā, ceļojot un apmeklējot kultūras pasākumus. Baudu laiku ar savu brīnišķīgo ģimeni, kurā esmu vienīgā dāma trīs vīriešu sabiedrībā. Sievišķīgi jūtos, kopjot ārieni, greznojoties, kā arī radot sakārtotu un skaistu vidi sev apkārt. Sevi ir jāmīl, tad pasaule atbildēs ar to pašu.

183 komentāri