Komentāri

Ja šobrīd gaidi savu mazuli, noteikti esi domājusi, varbūt jau izlēmusi, kur vēlies bērniņu laist pasaulē. Drošāk ap sirdi ir tad, ka medicīnas iestāde, kuru esi nolūkojusi, ir guvusi ne tikai labas jauno māmiņu atsauksmes, bet arī oficiālu atzinību. Jūrmalas pilsētas slimnīcas dzemdību nodaļai jau vairākus gadus ir goda nosaukums Mazulim draudzīga slimnīca.

Ir svarīgi, bērniņam ienākot pasaulē, uzreiz ievērot viņa tiesības. Tiesības būt kopā ar savu māmiņu, tiesības pārtikt no mammas piena. Savukārt jaunajai māmiņai sirdsmieru nodrošina iespēja tūlīt pēc dzemdībām būt kopā ar savu mazuli. Kā labāk izpildīt mazā cilvēciņa un viņa mammas tik ļoti saprotamās vēlmes, stāsta Jūrmalas slimnīcas Dzemdību nodaļas vadītāja Jolanta Bārbale-Mālniece un neonatoloģe Dina Krūze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl