No kā attiecībās izvairās nobriedušas sievietes

Komentāri
No kā attiecībās izvairās nobriedušas sievietes

Katras attiecības ir citādas, bet ir lietiņas, kuras ir absolūti nepieņemamas un bērnišķīgas. Šoreiz par to no kā patiesi nobriedušām un nopietnām sievietēm jāizvairās.

Nobriedušas sievietes neupurē citas attiecības. Tik bieži tiek aizmirsts par ģimeni un tuvākajām draudzenēm. Šāda izturēšanās ir akceptējama medusmēneša periodā, bet jāatceras, ka tavi mīļākie cilvēki ir bijuši ilgāk ar tevi nekā tavs mīļotais. Nobriedušas sievietes spēj ievērot balansu.

Viņas ir pateicīgas. Pēc ilgāka attiecību laika sievietes mazāk novērtē mazos prieciņus. Nobriedušas sievietes apjēdz, ka dalīt dzīvi ar kādu ir dāvana.  Neaizmirsti būt pateicīga.

Joprojām patstāvīga. Neatkarīgi no tā, cik turīga ir tava otra pusīte, nevajadzētu aizmirst par saviem ienākumiem un patstāvību. Sievietei jābūt nedaudz lepnai un laiku pa laikam jāiepriecina arī mīļotais.

Tikai pozitīvo! Pieaugusi sieviete neraugās uz negatīvajām īpašībām. Viņa izceļ mīļotajā labo un pozitīvo. Neviens nav perfekts un to nobriedusi sieviete arī apzinās.

Foto: pāri, kuri attiecībās ir no laika gala

Viņas nepārtrauc sapņot.  Lieliskas attiecības ceļ spārnos un izceļ visu labo ikvienā. Sievietei nevajadzētu pamest iesākto tikai tāpēc, ka ir aizņemtas dāmas statusā.

Saprašanās – laimīgas dzīves pamatakmens. Nobriedušas sievietes apzinās, ka katram prieka sajūta ir citādāka. Ja tavam partnerim gribas privāto telpu, to nevajag liegt. Galvenais ir saprasties.

Sevis apzināšanās. Nobriedusi sieviete nekad neļaus, lai viņa tiek pazemota, kā arī tiek iedragāta viņas pašapziņa. Viņa apzinās savu vērtību.

Viss nopietni un bez steigas. Vārdi “es tevi mīlu” tiek izteikti ja viņa tā patiešām domā. Nobriedušas sievietes apzinās šo vārdu spēku un tāpēc nesaka tos katra teikuma beigās vai mēnesi pēc kopābūšanas.

Feisbukā – nē! Viņa nedalās ar visu pasauli par savas privātās dzīves notikumiem. Nobriedusi sieviete novērtē to, ka ir lietas, kurām jāpaliek tikai starp diviem cilvēkiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl