”Nevēlos deviņus mēnešus mocīties un būt neglīta.” Ukraiņu ”influencere” skaidro, kāpēc nevēlas bērnus

36 komentāri
”Nevēlos deviņus mēnešus mocīties un būt neglīta.” Ukraiņu ”influencere” skaidro, kāpēc nevēlas bērnus
INSTAGRAM

Ukraiņu ”influencere”, psiholoģe, šova Від пацанки до панянки” dalībniece Anastasija Pokrišuka, kura iemantojusi atpazīstamību Eiropā, pateicoties lielajiem vaigu kauliem, bieži vien uzsver saviem sekotājiem, ka nevēlas bērnus. Sieviete skaidro, kāpēc ir pret bērniem savā dzīvē.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Anastasija saka, ka ir absurdi jautāt, kāpēc viņa nevēlas bērnus, tikpat labi viņa var jautāt, kāpēc kāda sieviete vēlas – tā ir katra paša darīšana!

Foto: milzīgas lūpas un vaigu kauli. Ukraiņu ”influencere” demonstrē savu izpratni par skaistumu

Video: ukraiņu ”influencere” demonstrē, kā sev sejā injicē botoksu

Slavenība uzsver, ka sievietes ir dažādas – ir tādas, kuras vēlas būt mātes, bet viņa grib attīstīties, pelnīt naudu un tad atpūsties, baudīt dzīvi, dejot, ne mainīt pamperus.

Atbalstītājas mēģināja pārliecināt Nastju par labu bērniem, sakot, ka tad viņai vienmēr būs ko mīlēt!

”Nav tā, ka iespējams mīlēt tikai bērnus un atliek vien dzemdēt un dzemdēt, lai izjustu šo pacilāto sajūtu. Es mīlu atpūsties un esmu gana laimīga ar saviem četrkājainajiem bērniem – suni un kaķi. Neesmu tik izmisusi sieviete, lai sev “piesietu” bērnu vai arī vīrieti,” smejas ”influencere”.

Lielo vaigu kaulu īpašniece nedomātu par grūtniecību pat ja viņas mīļotais to vēlēsies. Anastasija uzskata, ka lēmumu par bērniem ir jāpieņem sievietei, tas nevar būt uzspiests ar aizvēsturisku domāšanu.

”Nevēlos deviņus mēnešus mocīties, būt neglīta, piepūsties kā bumba. Pēc tam dzemdēt un atjaunoties. Vīrietim tas nav jāpārcieš, tātad, tas nav viņa lēmums,” dusmojas Anastasija.

Sieviete vairumu savu finansiālo līdzekļu iegulda izskata uzlabošanā, grūtniecība, rūpes par bērnu – aizkavētu viņas ceļu uz “pilnību” un neļautu priecāties par dzīvi.

”Influencere” šobrīd bauda brīvas sievietes statusu un nedomā mesties pirmā pretimnācēja apskāvienos, lai tikai viņai būtu vīrietis līdzās.

Anastasija gaida, kad vīrietis viņai patiešām patiks, kad viņa patiesi iemīlēsies un kaifos vienkārši no būšanas kopā.

Ukraiņu ”influencere” jau atkal devusies uz Turciju, lai ”uzlabotu” izskatu

Ekstravagantā ukraiņu ”influencere” publisko kārdinošus foto, kuros redzama topless