Nevari labi izgulēties? Iespējams, vainojams spilvens

Komentāri

Kā izvēlēties pareizo spilvenu? Noskaties video un uzzini, kādi spilveni ir lietderīgi ne tikai veselībai, bet arī saldam miegam.

Speciālists Ivars Kalviņš, Latvijas Organiskās sintēzes institūta Zinātniskās padomes priekšsēdētājs norāda, ja cilvēkam ir problēmas ar muguru, tad vislabāk ir izvēlēties spilvenu, kas ir ortopēdiskas formas, tas vislabāk balsta galvu, bez noslodzes uz muguras. Savukārt fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts Arnis Nulle komentē, ka ir cilvēki, kuri ņem vērā ārsta norādījumus, bet, nopērkot ortopēdisko spilvenu, uz tā neguļ un to neizmanto. Spilvens esot par cietu un grozoties slīd projām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ja esi viena no tām, kura izvēlējusies dūnu spilventiņu, tad noteikti ir jāapdomā tā kopšana. Bieži jāmazgā, jāžāvē un jāsterilizē, lai nerastos putekļu ērcītes, kas var novērst alerģijas rašanos.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl