2 komentāri
Nevaram sagaidīt! Iedvesmojoši stāsti, stila knifi un padomi jaunajā raidījumā “Gatava pārvērtībām”

No 7. decembra trešdienu vakaros plkst. 22.45 TV3 skatītājiem piedāvās jaunu pārvērtību raidījumu “Gatava pārvērtībām”. Katrā raidījumā pārvērtības būs iespējams izdzīvot trīs sievietēm, kuru stāsts un motivācija būs visvairāk pārliecinājis ekspertus.

”Raidījumā būs ne vien daudz jautrības un krāšņu pārvērtību, bet arī daudz vērtīgu un praktisku padomu katrai sievietei. Piemēram, kā padarīt savu izskatu dārgu un elegantu vai kā ģērbties, lai piesaistītu īsto vīrieti!” atklāj raidījuma producente Sandija Miezīte.

Novembra sākumā pulcējās vairāk nekā 100 sievietes ar vienu kopēju vēlmi – ļauties pārvērtībām ekspertu vadībā. Tām, kuru stāsti pārliecināja raidījumu veidotājus, būs iespēja piedalīties raidījumos un mēģināt pārliecināt arī modes ekspertus.

Raidījuma “Gatava pārvērtībām” eksperti būs: Žanna Dubska, stiliste, šovbiznesa zvaigžņu, politiķu un sabiedrībā pazīstamu personu stila konsultante, kura TV pieredzi guvusi populārajā Krievijas modes raidījumā “Modnij prigovor”; Aleksandrs Pavlovs, modes mākslinieks, kura kolekcijas jau divus gadu desmitus nebeidz pārsteigt un priecēt modes gurmānus; Natālija Zolberga, jaunā stiliste un modes dizainere, kura plašāk pazīstama kā daudzu slavenību un dažādu projektu grima māksliniece.

 

Foto: jaunā pārvērtību raidījuma atlase

Katrā raidījumā dzirdēsim sieviešu stāstus par to, kāpēc tieši viņām ir nepieciešamas pārvērtības ekspertu vadībā. Kā redzēsim – dalībnieces un iemesli, kas viņas atveduši uz raidījumu, būs visdažādākie – kāda 60 gadus jauna kundze meklē jaunu mīlestību pēc tam, kad to pametis 80 gadus jauns mīļotais; mamma, kuras bērni aizrāda, ka viņas vecumā nevajadzētu staigāt dredos, loģistikas uzņēmuma vadītāja, kas meklē piedzīvojumus, un daudz citas interesantas būtnes ar aizraujošiem stāstiem.

Dalībnieču lielākais pārbaudījums būs pārliecināt ekspertus par to, ka tieši viņai ir nepieciešamas pārvērtības. Turklāt – tas būs jāizdara vienā minūtē! Katrs eksperts raidījumā no visām dalībniecēm izvēlēsies vienu, kurai dāvāt pārvēršanās prieku.

Izbaudiet raidījumu “Gatava pārvērtībām” no 7. decembra trešdienās plkst. 22.45 TV3! Prieks kopā būt!

Foto

TOP komentāri

  • Ilona
    +1 +1 0

    Ilona

    Tas tik bija piedzīvojums. Visi VIŅI (eksperti) it īpaši Natālija, vienkārši SUPER! Paldies viņiem par skaistajiem , pamācošajiem raidījumiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl