“Nevajag Dievu pataisīt par nūģi”. Sekss un reliģija

Komentāri

Raidījuma Sokolovs par seksu vadītājs Aleksandrs Sokolovs sarunājas ar luterāņu mācītāju Andri Krauliņu.

Mācītājs stāsta, ka reliģijas uzdevums nav regulēt cilvēka seksuālo dzīvi. Mēs dzīvojam “seksualizētā” laikmetā – par seksu runā visi. Kas attiecas uz mīlēšanos pirms kāzām – mācītājs stāsta, ka otrā pusīte jāizvēlas ne pēc seksuāliem kritērijiem. Seksa nozīme mūsdienās tiek pārvērtēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc baznīcas uzskatiem – nevainība ir dāvana, tāpat kā cilvēka ģints turpināšana. Par šo tēmu vairāk uzzini video sižetā!

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl