Netici! Slaidas figūras vietā pamatīga vilšanās

Komentāri

Svētki nāk ar joni, tādēļ, skaidrs, ka dāmas un kungi, kuri vēl nav paguvuši atbrīvoties no liekā svara, vēlas to izdarīt zibenīgā ātrumā. Tādēļ – cik jauki, ka internetā var iegādāties brīnumainas kapsulas, kas vieglā veidā nometīs lieko svaru, bez kapsulu lietotāja pūliņiem. Gavilējam!!!

Speciālists dietologs Zigurds Zariņš gan visus ātros tievētgribētājus noliek pie vietas. Zigurds Zariņš ir visai kategorisks un stāsta, ka mediķiem nav šobrīd zināmi tauku šķīdinātāji, dedzinātāji un izvadītāji. Speciālists uzskata, ka nav jātic šādām brīnumainām zālēm, jātērē līdzekļi un jācer, ka tie atrisinās liekā svara problēmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

 

Visbiežāk šādu produktu reklamēšanā ne tikai rakstītais ir patērētāju maldināšana, bet arī fotogrāfijās svars ”nonācis” nost ar “fotošopa” palīdzību. Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāve Sanita Gertmane stāsta, ka šādu preparātu izplatītāji ļoti labi apzinās, ka viņi izmanto negodīgu praksi, taču šajā dinamiskajā digitālajā laikmetā viņiem ir ļoti viegli noslēpties. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ar šādu brīnumlīdzekļu, kas nav reģistrēti Latvijā, izplatītājiem internetā cīnās katru gadu, un iespēja tās slēgt ir ļoti minimāla.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl