Netici! Slaidas figūras vietā pamatīga vilšanās

Pievienot komentāru
Netici! Slaidas figūras vietā pamatīga vilšanās
Foto: ekrānuzņēmums

Svētki nāk ar joni, tādēļ, skaidrs, ka dāmas un kungi, kuri vēl nav paguvuši atbrīvoties no liekā svara, vēlas to izdarīt zibenīgā ātrumā. Tādēļ – cik jauki, ka internetā var iegādāties brīnumainas kapsulas, kas vieglā veidā nometīs lieko svaru, bez kapsulu lietotāja pūliņiem. Gavilējam!!!

Speciālists dietologs Zigurds Zariņš gan visus ātros tievētgribētājus noliek pie vietas. Zigurds Zariņš ir visai kategorisks un stāsta, ka mediķiem nav šobrīd zināmi tauku šķīdinātāji, dedzinātāji un izvadītāji. Speciālists uzskata, ka nav jātic šādām brīnumainām zālēm, jātērē līdzekļi un jācer, ka tie atrisinās liekā svara problēmu.

Foto

 

Visbiežāk šādu produktu reklamēšanā ne tikai rakstītais ir patērētāju maldināšana, bet arī fotogrāfijās svars ”nonācis” nost ar “fotošopa” palīdzību. Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāve Sanita Gertmane stāsta, ka šādu preparātu izplatītāji ļoti labi apzinās, ka viņi izmanto negodīgu praksi, taču šajā dinamiskajā digitālajā laikmetā viņiem ir ļoti viegli noslēpties. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ar šādu brīnumlīdzekļu, kas nav reģistrēti Latvijā, izplatītājiem internetā cīnās katru gadu, un iespēja tās slēgt ir ļoti minimāla.

Video