Neticams VIDEO: kā attīstās mazulis mātes puncī

Komentāri

Kura gan no mums nav vēlējusies redzēt, kā izskatās mazulis, kurš vēl nav nācis pasaulē. Šis video ilustrē un parāda, kā mazulis attīstās mātes puncī.

Video ir tikai pāris sekunžu garš, bet tas mums parāda un liecina grūtniecības ietekmi uz sievietes ķermeni, kā tas spēj pārveidoties un rast vietu augošajam mazulim. Sievietes ķermenis grūtniecības laikā burtiski izmainās, palielinās ne tikai augošais vēders, bet arī krūtis, un sievietes ķermenis garīgi un fiziski pielāgojas jaunākajām ķermeņa izmaiņām. Kā izskatās, kad mazulis attīstās mātes puncī, skaties video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

During pregnancy, the baby isn’t the only one undergoing big changes. Watch as the mother’s body changes and literally Makes Room for Baby! Try the interactive version here: http://bit.ly/2z2bOs

Posted by Museum of Science and Industry, Chicago on Sunday, 10 January 2016

Foto

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl