Neticami! Oriģināli veidi, kā uzglabāt rotaslietas

Komentāri

2. Šķīvis

2/9

Iepazīstināsim tevi ar vēl nebijušiem un neordināriem veidiem, kā tikt galā ar savu lielo rotaslietu kolekciju, kuru noteikti nav nemaz tik viegli sakārtot. Vai zināji, ka rīve, apģērba pakaramais un veca atvilktne var kalpot par lielisku iespēju organizēt savas rokassprādzes, krelles un auskarus?

Rīve

Foto: flickr.com

Foto: flickr.com

Rīve ir lielisks veids, lai nepazaudētu savus auskarus. Nelielie rīves caurumiņi ir ideāli auskaru uzglabāšanai un karināšanai. Ja nevēlies lai rīve bojātu tavu interjeru, noņem tās rokturi un nokrāso baltā, melnā vai citā krāsā, kas tev patīk. Ļauj nožūt un dod vaļu savām idejām.

2. Šķīvis

2/9
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl