4 komentāri
Neticami! Kopš UgunsGrēka pirmās sezonas seriālā piedalījusies 81 aktrise! Vai tu viņas atceries?
Foto: publicitātes foto

Nākamnedēļ TV3 ekrānos seriāla UgunsGrēks jaunās sezonas 1. sērija. Taču jau 3. februārī UgunsGrēks lietiski pierādīs, ka ir Latvijas seriālu fenomens – pie skatītājiem nonāks seriāla 1000. sērija! 

Seriāla UgunsGrēks “kuģi” kopš pašiem tā pirmsākumiem vada galvenokārt sievietes: režisore Inta Gorodecka, producente Baiba Saleniece, scenārija autores Inta Bernova un Gunta Kalniņa. Tādēļ Skaties.lv/Sievietei interesēja, cik savu artavu mūsu pašmāju seriālā – ilgdzīvotājā ieguldījusi Latvijas teātra skatuves daiļākā puse – aktrises. Producente Baiba Saleniece nosauca fantastisku skaitli – 81! ( Pirmajā brīdī pat šķiet, vai mums vispār ir tik daudz aktrišu). Taču Latvijas teātra pasaule ar savu aktrišu daudzumu un daudzveidību var ļoti lepoties. Turklāt Pētersonu viesnīcas “mājas grāmatā” ir reģistrētas ne tikai galveno lomu atveidotājas, bet arī nelielu epizodisku lomu tēlotājas, kuras nemaz nav profesionālas aktrises.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Seriālā UgunsGrēks ir piedalījušās: Dita Lūriņa-Egliena, Kristīne Nevarauska, Maija Doveika, Inga Tropa, Indra Briķe, Ilze Vazdika, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Inga Misāne-Grasberga, Regīna Devīte, Marija Bērziņa, Rasma Garne, Olga Dreģe, Indra Burkovska, Anete Krasovska, Dārta Danēviča, Baiba Neja, Vita Vārpiņa, Elīna Dzelme, Ilona Balode, Dana Lāce, Gunta Virkava, Anita Kvāla, Jekaterina Frolova, Zane Daudziņa, Ilze Pukinska, Līga Zeļģe, Jūlija Ļaha, Zane Meldere, Inese Ramute, Veronika Plotņikova, Ieva Aleksandrova-Eklone, Māra Mennika, Anta Aizupe, Anna Šteina, Gabriela Utāne, Venta Vecumniece, Evija Skulte, Zane Burnicka, Daiga Gaismiņa u.c.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl