Komentāri
Neticami! Kima Kardašjana dižojas kaila un atrāda savu augumu pēc dzemdībām

Kima Kardašjana savu otro bērnu laida pasaulē pirms 13 nedēļām, bet viņas ķermenis un figūra nemaz par to neliecina. To apliecina viņas ievietotā fotogrāfija sociālajā vietnē Twitter.com.

Viena no slavenākajām televīzijas šovu zvaigznēm Kima Kardašjana savā Twitter.com profilā ir ievietojusi bildi, kurā viņa ir redzama pilnīgi kaila, dižojoties un atrādot sabiedrībai savu augumu pēc otrā bērniņa piedzimšanas. Kima Karadšjana ir 35 gadus veca, un ar savu augumu noteikti lepojas, jo ne visas sievietes pēc dzemdībām spēj iegūt šādu figūru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

 

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl