Komentāri
Neticami FOTO: 90 gadu vecumā karaliene Elizabete II jāj ar zirgu!

Karaliene Elizabete II nebeidz pārsteigt un kārtējo reizi pierāda, ka vecums nav nekāds šķērslis. Šoreiz karaliene ir manīta jājam ar zirgu.

90 gadus vecā Anglijas karaliene Elizabete II bija manīta, jājot ar zirgu, un viņas pavadībā bija persona, kas atbild par zirgu vadību un aprūpi. Karaliene zirga mugurā bija manīta pirmdien, kur viņa devās ceļā gar Temzas upes krastiem. Karaliene pat zirga mugurā bija savā elementā. Viņai mugurā bija ērtas jāšanai paredzētas bikses, mētelis, un ap galvu apsiets lakatiņš. Šādi, lūk, rudenīgās dienas paveda viena no ievērojamākām un stiprākajām pasaules sievietēm. Jauki būt karalienei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl