Komentāri
Neticami FOTO: 90 gadu vecumā karaliene Elizabete II jāj ar zirgu!

Karaliene Elizabete II nebeidz pārsteigt un kārtējo reizi pierāda, ka vecums nav nekāds šķērslis. Šoreiz karaliene ir manīta jājam ar zirgu.

90 gadus vecā Anglijas karaliene Elizabete II bija manīta, jājot ar zirgu, un viņas pavadībā bija persona, kas atbild par zirgu vadību un aprūpi. Karaliene zirga mugurā bija manīta pirmdien, kur viņa devās ceļā gar Temzas upes krastiem. Karaliene pat zirga mugurā bija savā elementā. Viņai mugurā bija ērtas jāšanai paredzētas bikses, mētelis, un ap galvu apsiets lakatiņš. Šādi, lūk, rudenīgās dienas paveda viena no ievērojamākām un stiprākajām pasaules sievietēm. Jauki būt karalienei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl