Neticami! Atklātas Kimas Kardašjanas drošības izmaksas

4 komentāri
Neticami! Atklātas Kimas Kardašjanas drošības izmaksas

Kima Kardašjana pēc šausminošiem notikumiem Parīzē ir parūpējusies par savas drošības uzlabošanu un ir gatava katru dienu maksāt 100 tūkstošus ASV dolāru par apsardzi.

35 gadus vecā Kima Kardašjana ir gatava uz visu, lai pasargātu ne tikai sevi, bet arī savu ģimeni. Pēc incidenta Parīze, kur laupītāji viņai piedraudēja ar ieroci, Kima ir nolēmusi parūpēties par savu drošību visaugstākajā līmeni. Pavisam nesen, pirmdien, kad viņa atgriezās no Parīzes Ņujorkā, viņu apsargāja 30 miesassargu, un par katru miesassargu stundā bija jāmaksā aptuveni 150 ASV dolāru. Kima, iespējams, vēlēsies, lai viņa tiek apsargāta 24 stundas nedēļā. Kas nozīmē, ja viņa vēlēsies drošību cauru diennakti, slavenajai Holivudas zvaigznei katru dienu būs jāšķiras no vairāk kā 100 tūkstošiem ASV dolāru dienā, tikai par apsardzi. Neticami!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kimas Kardašjanas Parīzes modes stilu skaties pievienotajā fotogalerijā.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl