Neticama sakritība! Ar kādu skaitli var uzvarēt loterijā?

Komentāri
Neticama sakritība! Ar kādu skaitli var uzvarēt loterijā?
Foto: Scanpix

Numeroloģiju jeb skaitļu maģiju tās īstenie piekritēji uzskata par tuvāku astroloģijai nekā maģijai. Var pasmīnēt, taču mistiskas sakritības reizēm mēdz būt ļoti uzkrītošas.

Numeroloģijas teorija paredz, ka katram skaitlim piemīt unikāla vibrācija, tā piešķirot tam noteiktas īpašības. Tās ļauj prognozēt, noteikt dažādu notikumu, darbību un rīcības rezultātu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mēs bieži sakām ”trīs lietas, labas lietas”, ”pārspļauj pār plecu un trīs reizes paklaudzini pie koka” vai ”tēvam bija trīs dēli – divi gudri, bet trešais laimīgs”. Kāda tad ir skaitļa trīs vibrācija?

Rotaļīga iedvesma

Nīderlandiešu rakstnieks, keramiķis un numeroloģijas programmatūras izstrādātājs Hans Dekozs (Hans Decoz) reiz vietnei ”The New York Times” izteicās, ka skaitlim trīs piemīt rotaļīgums, tas ir bezbēdīgs, iedvesmojošs un ļoti optimistisks cipars.

”Šā skaitļa tuvumā cilvēki jūtas pacilāti un uztver lietas vieglāk. Es esmu iesaucis to par līksmo ciparu,” savā grāmatā ”Numeroloģija: atslēga uz iekšējo es” rakstīja Dekozs.

Kā pati dzīve

Trīs ir laimīgs skaitlis arī Ķīnā, jo tā izruna ļoti līdzinoties vārdam ”dzīve”. Tas ir pretstats skaitlim ”četri”, kas ķīniešu valodā izklausoties līdzīgs vārdam ”nāve”. Tāpēc nereti tieši četrinieku Ķīnā mēdz izlaist stāvu, dzīvokļu un citā sadzīviskā numerācijā.

Uzzini savu un partnera numeroloģisko saderību!

Trijnieks caurvij mūsu dzīves

Izrādās, ar trijnieku mēs sastopamies biežāk nekā šķiet. Krāsu paletē ir trīs pamata krāsas (zila, sarkana, dzeltena); budisms seko trīskāršiem principiem – ētikai, meditācijai un gudrībai; trigonometrija – zinātne par leņķiem, kas bija būtiska navigācijas un astronomijas attīstībā, ir balstīta uz trijstūriem.

Senie filozofi uzskatīja, ka pilnīgu cilvēku veido trīs daļas – prāts, ķermenis un gars, bet pašai dzīvei ir trīs posmi – piedzimšana, dzīvošana un nāve.

Pat tavs tālruņa numurs var nest tev veiksmi!

Trijnieka pievilcību nenoliedz pat matemātiķi

Viljamsas koledžas matemātikas profesors Edvards Bergers norāda, ka trijnieka pievilcību var redzēt pat vienkāršā eksperimentā.

”Izvēlieties jebkuru cilvēku un palūdziet nosaukt skaitli no viens līdz četri, un lielākoties izvēle kritīs tieši uz trīs,” teica Bergers intervijā ”The New York Times”.

Nenoliedzami skaitlim ”trīs” piemīt zināma maģija un dziļāka nozīme. Atcerēsimies, ka latvieši mēdz teikt: trīs lietas, labas lietas, bet ceturtā – no visas sirds.

Ja tevi vēl nepārliecina tas, ka trijniekam ir īpaša nozīme, varbūt šis tevi pārsteigs! Izskanot trešajai ”Mego” un ”Vesko” lielajai loterijai ar auto galvenajā balvā, loterijā uzvarēja trešā dāma pēc kārtas, kuras trešajā piereģistrētajā laimīgajā čekā bija trīs produkti. Iespējams, tā arī ir sakritība, bet šīs loterijas uzvarētājai, rīdziniecei Natālijai, balva tika pasniegta šā gada 12.decembrī, arī datuma ciparu summa veido liktenīgo ”trīs”.

Foto: laimīgā uzvarētāja

Vēlies iegūt lielisku figūru? Ciparos ir spēks!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl