Komentāri
NEREDZĒTI FOTO: tu neticēsi, ka mūžam jaunajai Zeltiņai jau 45!
Foto: F64, LETA, Publicitātes foto/Skaties.lv

Hip, hip, urrā! Šodien, 14. decembrī, talantīgā aktrise, producente un modele Agnese Zeltiņa svin savu 45. dzimšanas dienu!

Agnese Zeltiņa ir dzimusi 1971. gada 14. decembrī Rīgā. Aktrise ieguvusi dramatiskā teātra un kino bakalaura grādu, strādājusi Dailes teātrī, kā arī Jaunajā Rīgas teātrī, tomēr laika gaitā pievērsusies tieši kino aktrises karjerai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aktrise tikusi nominēta “Lielā Kristapa” kino balvai par lomu filmā “Likteņdzirnas” un ieguvusi Spēlmaņa nakts balvu kā labākā otrā plāna aktrise teātra izrādē “Jūlijas jaunkundze”. Simpātiskā aktrise piedalījusies vairākos skaistuma konkursos.

Zeltiņa filmējusies arī pašmāju seriālā “Viņas melo labāk”, atveidojot Liānu – ne vien gudru, bet arī neprātīgi pievilcīgu sievieti, kas, pateicoties gudrībai un apķērībai, prot nodrošināt sev skaistu un bezrūpīgu dzīvi.

Ielūkojies seriāla “Viņas melo labāk” garderobē!

Portāls “Skaties.lv” sirsnīgi sveic talantīgo un allaž šarmanto aktrisi dzimšanas dienā!

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl