”Nepirkt biļetes lidojumiem, neplānot ceļojumus.” Ezotēriķes padomi, kā dzīvot gada otrajā pusē

Jau ieildzis periods, kad Latvija un visa pasaule mazliet apstājusies neziņā, un teju jau ik dienas sev uzdodam jautājumus ‘’kā būs tālāk’’ un ‘’kad varēsim atkal dzīvot’’ normāli. Pazīstamā sieviešu biedrības vadītāja un ezotērikas speciāliste Elita Drāke sarunā ar Skaties.lv atklāj, kā sevi šobrīd noskaņot un kā dzīvot, lai no šī saspringtā laika mēs būtu tikai ieguvēji.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Eņģeļi

  Eņģeļi

  Upsss...lielākā Latvijas nākotnes pareģe....varbūt izbeigtu tas muļķības un murgus Drakes stilā publicēt
 • Dūdiņa

  Dūdiņa

  Varbūt šī pandēmija tev deva kādu labumu, bet man un manai ģimenei nekāda labuma nebija. Nevarējām pabūt kopā, kā bijām plānojuši.
 • ak vai
 • Pirktspēja
 • Haha

  Haha

  Kā paniski pērk biļetes? Atver internetu, sākas panika un nopērk biļetes?
 • nu ko lai saka...

  nu ko lai saka...

  Jūs paši varat regulēt pārmaiņu procesu uz planētas. Tam ir vajadzīga tikai jūsu koncentrēšanās uz pozitīvo, uz Dievu, uz Augstāko esamības plānu. Kad jūs domājat par Augstāko, ievērojat Dievišķo Valdoņu norādījumus un strādājat Vispārības Labumam, tad šajā kopējā darba procesā dzimst jauna tipa attiecības, kam ir jānāk vecā attiecību tipa vietā, kuras pastāv uz planētas Zeme, bet kurām jātiek iznīcinātām.
  Jūsu klātbūtnē dzimst jaunas attiecības katrā darbības jomā uz planētas. Jums jāsaprot, ka Dievs var pārveidot planētas Zeme fizisko plānu tikai ar jūsu palīdzību. Jo katrs no jums ir nepieciešams elements Dievišķajā ķēdē. Bez pienācīgās kārtības nodibināšanas fiziskajā plānā jūs nespēsiet virzīties tālāk pa evolucionārās attīstības ceļu. Cits situācijas risināšanas variants uz planētas ir vispārēja kataklizma, kurā neskarti paliktu tikai 10 procenti planētas Zeme iedzīvotāju, kas būs spējīgi turpināt evolūciju smalkākos plānos, bet pārējie tādā situācijā papildinās visuma atkritumu tvertni.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!