Nepārtrauktai sievietes laimei vajag pavisam nedaudz

Komentāri
Nepārtrauktai sievietes laimei vajag pavisam nedaudz

Laimīga sieviete, ir priecīga, jautra, nav kašķīga. Dzīve izdodas un visas nelaimes pagaist. Kā mēs varam pateikt, vai esam laimīgas? Kas mums jādara?

Esam apkopojušas desmit aktivitātes, kas var padarīt sievieti laimīgāku, ikdienu košāku un dzīvespriecīgāku. Laimei nav nepieciešama nauda, bet gan lieliski draugi, veselība un nezūdošs dzīvesprieks un maziņš piedzīvojums, ar ko dalīties kopējās atmiņās. Nav nemaz tik grūti būt laimīgai. Viss, kas tev jāzina, ir šie desmit laimīgākas dzīves padomi. Nebaidies un dalies pieredzē ar savām draudzenēm, vai tiešām tas tā ir?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl