Komentāri
Nepaļaujies uz likteni! Kā pašam sevī attīstīt gaišreģa spējas
Foto: Pixabay.com

Tuvojoties 2016. gada izskaņai, daudzi no mums meklē informāciju par to, kas mūs sagaidīs nākamajā gadā, ar ko rēķināties katrai horoskopa zīmei, u.tml. Bet kāpēc paļauties uz likteni, ja tu pats to vari ietekmēt?

Tu noteikti atceries veco, labo teicienu – ja tev būtu iespēja izvēlēties jebkuru pārdabisku spēju, kāda tā būtu? Izrādās, tev tāda jau ir, jo tā ierakstīta zvaigznēs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jā, zvaigznēs jau ir ieprogrammēts tas, ar ko vari atšķirties no citiem! Kā – uzzini šeit!

Ja tomēr netici horoskopiem, vai zināji, ka tu pats vari attīstīt sevī ekstrasensa spējas?

Nebaidies izmantot to, ko esi ieguvis, pateicoties dabai vai augstākiem spēkiem! Ej uz priekšu un mēģini savas spējas attīstīt. Kā to izdarīt, uzzini šeit!

Daudzi no mums ir ezotērikas piekritēji un meklē vietas tepat, Latvijā, kuras apvītas ar dažādiem stāstiem un leģendām. Viena no tām ir Pokaiņu mežs. Uzzini, kāpēc ir vērts apmeklēt šo mistisko vietu!

Bet šogad tev vēl ir jāpaspēj noskaitīt šie buramvārdi! Tie nesīs veiksmi, mīlestību un naudu.

Foto: attīsti sevī gaišreģa spējas

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl