Komentāri
Nepaļaujies uz likteni! Kā pašam sevī attīstīt gaišreģa spējas
Foto: Pixabay.com

Tuvojoties 2016. gada izskaņai, daudzi no mums meklē informāciju par to, kas mūs sagaidīs nākamajā gadā, ar ko rēķināties katrai horoskopa zīmei, u.tml. Bet kāpēc paļauties uz likteni, ja tu pats to vari ietekmēt?

Tu noteikti atceries veco, labo teicienu – ja tev būtu iespēja izvēlēties jebkuru pārdabisku spēju, kāda tā būtu? Izrādās, tev tāda jau ir, jo tā ierakstīta zvaigznēs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jā, zvaigznēs jau ir ieprogrammēts tas, ar ko vari atšķirties no citiem! Kā – uzzini šeit!

Ja tomēr netici horoskopiem, vai zināji, ka tu pats vari attīstīt sevī ekstrasensa spējas?

Nebaidies izmantot to, ko esi ieguvis, pateicoties dabai vai augstākiem spēkiem! Ej uz priekšu un mēģini savas spējas attīstīt. Kā to izdarīt, uzzini šeit!

Daudzi no mums ir ezotērikas piekritēji un meklē vietas tepat, Latvijā, kuras apvītas ar dažādiem stāstiem un leģendām. Viena no tām ir Pokaiņu mežs. Uzzini, kāpēc ir vērts apmeklēt šo mistisko vietu!

Bet šogad tev vēl ir jāpaspēj noskaitīt šie buramvārdi! Tie nesīs veiksmi, mīlestību un naudu.

Foto: attīsti sevī gaišreģa spējas

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl