Komentāri
Nepaļaujies uz likteni! Kā pašam sevī attīstīt gaišreģa spējas
Foto: Pixabay.com

Tuvojoties 2016. gada izskaņai, daudzi no mums meklē informāciju par to, kas mūs sagaidīs nākamajā gadā, ar ko rēķināties katrai horoskopa zīmei, u.tml. Bet kāpēc paļauties uz likteni, ja tu pats to vari ietekmēt?

Tu noteikti atceries veco, labo teicienu – ja tev būtu iespēja izvēlēties jebkuru pārdabisku spēju, kāda tā būtu? Izrādās, tev tāda jau ir, jo tā ierakstīta zvaigznēs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jā, zvaigznēs jau ir ieprogrammēts tas, ar ko vari atšķirties no citiem! Kā – uzzini šeit!

Ja tomēr netici horoskopiem, vai zināji, ka tu pats vari attīstīt sevī ekstrasensa spējas?

Nebaidies izmantot to, ko esi ieguvis, pateicoties dabai vai augstākiem spēkiem! Ej uz priekšu un mēģini savas spējas attīstīt. Kā to izdarīt, uzzini šeit!

Daudzi no mums ir ezotērikas piekritēji un meklē vietas tepat, Latvijā, kuras apvītas ar dažādiem stāstiem un leģendām. Viena no tām ir Pokaiņu mežs. Uzzini, kāpēc ir vērts apmeklēt šo mistisko vietu!

Bet šogad tev vēl ir jāpaspēj noskaitīt šie buramvārdi! Tie nesīs veiksmi, mīlestību un naudu.

Foto: attīsti sevī gaišreģa spējas

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl