”Nenožēloju attiecībām veltītos gadus.” Kristīne Lindenblate šķīrusi 22 gadus ilgo laulību un mācās atgriezties randiņu dzīvē

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

3 komentāri
”Nenožēloju attiecībām veltītos gadus.” Kristīne Lindenblate šķīrusi 22 gadus ilgo laulību un mācās atgriezties randiņu dzīvē
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Skaistumkonkursu organizatore Kristīne Lindenblate paziņo, ka gada sākumā šķīrusi savu 22 gadus ilgo laulību un nu bauda brīvas sievietes statusu. Par šķiršanās iemeslu sieviete nosauc izdzīvotu mīlas stāstu, kas atstājis daudz pozitīvisma un smaidu, nu laiks jaunam stāstam.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Kristīne stāsta, ka lēmums par šķiršanos nav pieņemts vienā dienā. Viņi bija izdzīvojuši savu stāstu, kādā momentā, kas nogājis greizi un pāris sākuši iet katrs savu ceļu, parādījušās savas intereses, sava dzīve.

49 gadus vecā Kristīne Lindenblate mācās braukt ar motociklu, piepildot jaunības sapni

”Gribu, lai man nav celulīta, gribu uzvilkt atsevišķo peldkostīmu un priecāties par savu ķermeni.” Lindenblate uzsāk intensīvu tievēšanu

Tieši tāpēc šķiršanos sieviete sauc par saprotamu un ļoti mierīgu soli.

”Šobrīd ar bijušo vīru praktiski nekomunicējam, komunikācija notiek, tikai saistībā ar kopīgo dēlu. Man pret bijušo nav nekādu pretenziju, viņš ir ļoti labs cilvēks. No manas puses nav aizvainojuma. Domāju, Mārtiņš ir ļoti laimīgs un es esmu priecīga par to,” tā Kristīne.

Skaistumkonkursu organizatore apzinās, ka 22 gadu laikā liela daļa no draugu loka bijušajiem mīlniekiem ir vieni un tie paši cilvēki. Pagaidām nav bijušas ne svinības, ne ballītes, tāpēc nav sanācis “saskrieties” ar bijušo. Kristīnei neliekas, ka tā būs problēma, abi ir lieli cilvēki, kuri kopā pieņēmuši lēmumu.

”Nenožēloju laulībā pavadītos gadus. Viss bija lieliski, man ir dēls, viss dzīvē notiek tā, kā tam ir jānotiek. Man šis cilvēks tika dots, es tiku dota viņam – mēs ļoti skaisti dzīvojām, laulību atceros ar pozitīvismu,” sarunā ar portālu Skaties.lv paziņo Kristīne.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Kristīne nenoliedz, ka joprojām ir jocīgas sajūtas, kopā pavadīti 22 gadi un pēkšņi bērna tēvs vairāk nav daļa no viņas ikdienas. Sievieti priecē, ka cilvēks pie visa ātri pierod, adaptējas un viss atkal ir normāli. Viņai ir spēcīga ģimene – mamma, mammas vīrs, dēls Maikls un suns Bingo, kas dod spēku un motivāciju, nevar aizmirst par draugiem.

Lindenblate smejoties saka, ka viņai neizdodas izbaudīt brīvas sievietes statusu, jo visas izklaides vietas ir aizvērtas, ceļot ir grūti, jo ierobežojumi, izolācija, neskaitāmi Covid-19 testi.

”Viss griežas ap mājām, sportu, aktivitātēm un draugiem. Pēdējā laikā esmu pievērsusies daudzām aktivitātēm, kuras nedarīju, esot laulībā. Tas nav tāpēc, ka ”norāvusies no ķēdes”, bet gan tāpēc, ka šajā laikā nepieciešamas kādas aktivitātes, izkustēšanās,” smaida Kristīne.

Jau brīvas dāmas statusā, Kristīne ir centusies iepazīties, izmantojot dažādas iepazīšanās aplikācijas. Reģistrāciju aplikācijās sieviete neraksturo, kā vīrieša meklēšanu, bet gan kā ”gaisa izostīšanu” – kā šo 22 gadu laikā mainījusies randiņu/iepazīšanās dzīve.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

”Cilvēks nav radīts, lai dzīvotu viens, bet gan, lai dzīvotu pārī. Aplikācijās biju 4-5 mēnešus un sapratu, ka tas nav man. Latvija ir maziņa, mēs visi kā ”pīļu dīķī” peramies. Radās sajūta, ka tur gadiem ir vieni un tie paši vīrieši un vienas un tās pašas sievietes. Pasaulē ir daudz brīvu vīriešu un man ir iespēja satikt savu īsto un vienīgo, ” smaida Kristīne.

Randiņu dzīvi skaistumkonkursu organizatore salīdzina ar kurpju veikalu, neviens nepērk pirmās kurpes, kas pagadās, mēs pielaikojam, izpētām un pērkam tās, kurās ir ērti, kuras patīk.

”Aplikācijas nav tā vide, kur es varētu atrast sirdsdraugu. Tādi vīrieši, kuri interesē mani nav šādās aplikācijās un diez vai viņi ir sociālajos tīklos. Man patīk nopietni, gudri vīrieši. Galvenais nav izskats vai statuss, man ir būtiski satikt cilvēku, ar kuru raudzīties vienā virzienā, lai ir vienādas intereses. Nav iespējams noraksturot to, ko meklēju, par to atbild fluīdi – ir vai nav,” aizdomājas Kristīne.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Sievietei mīlēt nozīmē būt kopā ar cilvēku un nebaidīties no nekā, tā sajūta, ka par otru esi tik ļoti drošs, ka nebaidies no nekā, nedomā, bet dari, tik ļoti tici otram.

”Mīļie vīrieši, sieviete plaukst un zied, kad vīrietis viņu laista, kad rūpējas un apmīļo. Ja par sievieti rūpējas, liek ziedēt, dāma būs gatava uz visu, lai arī viņas vīrietis būtu laimīgs,” kungus pamāca Kristīne.

3 komentāri