Nenovērtētais jūras sāls – bez tā nekur! Kā tas palīdz mūsu organismam?

Komentāri
Nenovērtētais jūras sāls – bez tā nekur! Kā tas palīdz mūsu organismam?

Jūras sāli iegūst dabīgā ceļā, to izkaltējot saulē, tāpēc tajā paliek visi vērtīgie mikroelementi (magnijs, kālijs, kalcijs). Sāls ir nātrija avots, un tas stimulē nervu sistēmu, palīdz saglabāt muskuļu kontrakcijas, veicina pareizu virsnieru dziedzeru darbību un citus organisma bioloģiskos procesus. Jūras sāls ārstnieciskais spēks zināms jau kopš tālas senatnes, jo jau Hipokrāts runāja par tās īpašībām.

Jūras ūdens uzlabo ādas elastību, tam piemīt antiseptiskas, pretiekaisuma un sāpju mazinošas īpašības, tas mazina stresu un ceļ dzīves tonusu. Labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu, palīdz pie radikulītiem, poliartrītiem, stimulē vielmaiņas procesus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gandrīz visi zina, ka, pateicoties jūras procedūrām un jūras gaisam, var stiprināt imūnsistēmu. Ieelpojot jūras gaisu, organismā nonāk liels daudzums sāls daļiņu, kas palīdz attīrīt elpošanas sistēmu no alergēniem. Īpaši veselīgs jūras gaiss ir tiem, kas slimo ar bronhiālo astmu.

Ar jūras sāli var ārstēt gandrīz visu — no saaukstēšanās līdz hroniskām slimībām. Jūras sālī esošās vielas palīdz lūk, kam

Lasi vēl