Nenokavē! Seksa eksperimentu Top 5, kas sievietei jāpaspēj izdarīt līdz 25 gadu vecumam

Komentāri
Nenokavē! Seksa eksperimentu Top 5, kas sievietei jāpaspēj izdarīt līdz 25 gadu vecumam
FOTO: Flickr.com

Jaunība ir vienu reizi, tādēļ jāpaspēj izmēģināt pēc iespējas vairāk skaistā un aizraujošā. Arī seksā.

Izveidot erotisko foto vai arī video kopā ar mīļoto

Tu viņam uzticies, tādēļ zini, ka tas paliks tikai starp jums abiem. Ja pienāks brīdis, kad jums būs uz kādu laiku jāšķiras, tad iegūtie foto vai video ļaus vieglāk pārdzīvot to, ka nevarat šobrīd būt kopā.

Nodarboties ar seksu publiskā vietā

Tas nav piedāvājums nodoties mīlas kaislei pārpildītā autobusā visu acu priekšā. Seksam publiskā vietā jābūt nemanāmam, par kura norisi zināt tikai jūs abi. Mazliet paejiet nost no cilvēkiem, un iespēja tapt ”pieķertiem” tikai uzkurinās emocijas.

Izmēģināt ātro seksu bez izģērbšanās

Tas var būt īss kaisles brīdis bez nākotnes nodomiem vai arī vētrains turpinājums romantiskām vakariņām ar mīļoto. Gara priekšspēle ar izģērbšanās elementiem te neiederas. Emocijas uzvirmo ātri un tikpat ātri īstenojas kaislīgā seksā.

Izmēģināt sado – mazo

Ja tu pēc dabas esi trausla un maiga, tad – lai šajā eksperimentā ir tikai viens vai divi elementi. Piemēram, sasietas rokas vai aizsietas acis. Pletnītes un citas rotaļlietas var būt gan ļoti maigas, gan arī nedaudz ”jūtamākas”. Tas viss ir gaumes jautājums.

Spēlēties ar rotaļlietām

Vari ”parotaļāties” ar vibratoru vienatnē, vari arī partnera klātbūtnē. Vari izmēģināt spēļlietiņu, kas sagādā prieku abiem uzreiz. Laiks atklāt jaunas izjūtas!

Iepazīsties ar jaunākajām seksa rotaļlietām! Foto:

 

Pilnu rakstu par jaunajām seksa rotaļlietām vari izlasīt šeit!

Lasi vēl