Komentāri
Nenokavē! Maģiskais rituāls, ko veic pilnmēnesī, īpaši iedarbīgs būs šonakt, spīdot “Supermēnesim”
Foto: pixabay.com

Pilnmēness laiks allaž ir saistījies ar ko nedaudz maģisku un noslēpumainu. “Supermēness”, ko vērosim šonakt  no 14. uz 15. novembri, ir unikāla dabas parādība. Mēness ir daudz tuvāk Zemei nekā parastais pilnmēness. Mūsu planētas pavadoņa enerģētiskā ietekme palielināsies vairākas reizes.  Spēcīgo “Supermēness” enerģiju var izmantot dažādu maģisku rituālu veikšanai – pievilinot sev sen gaidīto mīlestību, uzlabojot savu finansiālo stāvokli un veicinot visu vēlmju piepildījumu.

Gaidāmā nakts būs īsti piemērota, lai veiktu maģiskos pilnmēness rituālus, jo “Supermēness” pastiprinās baltās maģijas iedarbību un rezultātus.

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Rituālam nepieciešams:

  • trauks ar tīru ūdeni;
  • papīrs un pildspalva;
  • šķiltavas vai sērkociņi;
  • nedaudz sāls;
  • tev piederoša sudraba rotaslieta;
  • balta bļoda

Paliec vienatnē telpā, kur pa logu var labi redzēt “Supermēnesi”. Apkaisi savu sudraba rotaslietu ar sāli. Ūdens trauku novieto uz palodzes, lai to apspīd mēness gaisma.

Pēc tam sakoncentrējies un domā par savu vēlēšanos. Iztēlojies, ka tā jau ir piepildījusies. Paturi prātā šo iedomu tēlu pēc iespējas ilgāk, bet pēc tam uzraksti savu vēlēšanos uz papīra septiņas reizes.

Pēc tam rotaslietu, kas pārkaisīta ar sāli, ieliec bļodā. Turpat ielej arī ūdeni no trauka, kas stāvējis uz palodzes, vienlaicīgi sakot šādus vārdus:

“Mēness ūdeni un zemes sāli kopā savienoju un savu vēlēšanos (izrunā, – kādu) izpildu.  Tāpat kā ūdens un sāls vairs nav atdalāmi, tā mana vēlēšanās ir piepildāma. Lai notiek! ”

Izrunā šos vārdus sešas reizes, bet septītās reizes laikā pieej pie loga un sadedzini papīru. Atver logu un pelnus izkaisi.

Lasi vēl