Komentāri

Ikviena māmiņa vēlas, lai viņas bērns pēc iespējas ātrāk apgūtu burtus, ciparus un mācētu atšķirt krāsas, bet visam ir savs laiks. Taču, lai bērniem būtu interesanti un aizraujoši nonākt pie zināšanām, vecākiem ir jāparūpējas par piemērotu vidi.

Māmiņu klubs un māmiņa Ērika ar savu dēliņu Roju( 3,5 g.v.) un dvīņu meitenēm Alvīni un Denīzi   (1,5 g.v) kopīgi izzina rotaļāšanās prieku. Tieši šis ir tas vecums, kurā mazuļi ar prieku rotaļājas. Šobrīd viņu favorīti rotaļlietu stūrītī ir lielie Lego kluči. Bērni pret būvniecību attiecas radoši – domā, pārbūvē, izjauc, atkal ceļ no jauna, mācās no kļūdām. Teju katru dienu top kaut kas jauns un vienreizējs. Šis process ļoti labvēlīgi ietekmē turpmāko bērna attīstību un radošo domāšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO:

Rotaļlietu stūrītī tad arī sākas ceļš uz burtiņu apguvi. Īstenībā lasīšanas sākums notiek daudz ātrāk, nekā bērni redz burtiņus un mācās tos nosaukt. Visa pamatā ir skaņa – māmiņas un tēta balss. Aptuveni līdz divu gadu vecumam bērni iepazīstas ar skaņām, vecumposmā no diviem līdz trim gadiem bērniem rodas interese redzēt skaņas, uzzināt, kā tās izskatās. Tas arī ir īstais laiks, lai sāktu iepazīstināt bērnus ar burtiņiem. Vislabāk to darīt neuzkrītoši un neuzspiežot – rotaļājoties, gatavojot ēst vai pastaigājoties, nevis mājās radīt skolai līdzīgu atmosfēru. Spēlējoties bērns arī vislabāk visu iegaumē un atceras. Visbiežāk bērnu iepazīstina ar viņa vārda pirmo burtu., ko bērniņš sāk uztvert kā sava “es” simbolu.

Skaties video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl