2 komentāri
Ņem vērā! 10 pazīmes, kas liecina, ka puisis grasās no tevis šķirties

Cilvēki šķiras dažādos veidos. Citiem tas notiek pakāpeniski, citiem mirkļa iedvesmas dēļ. Šķiršanās ir neizbēgama lieta un lielākā daļa no mums to piedzīvos. Vai tu to vēlies, vai nē! 

Lai arī cik ļoti viņu mīlētu, tomēr apzinies un saproti, ka viņš nav tavs īstais sapņu princis. Ja dienas lielāko daļu jūs pavadāt strīdoties vai nerunājot tas var liecināt, ka attiecībām ar lēnu garu pienāks punkts. Arī viņa izpratne par kopdzīvi atšķiras, viņš neliekas par tevi ne zinis, neatbild uz zvaniem un cenšas izvairīties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai ietaupītu savu laiku un sagatavotos skumjajām ziņām, esam apkopojušas 10 pazīmes, kas liecina, ka puisis ir gatavas no tevis šķirties. Kādas tās ir, skaties pievienotajā fotogalerijā.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl