Komentāri
Neļaujies krāpšanai, pareģo nākotni pati! Kafijas biezumu simbolu nozīme

Ikviena no mums reiz aizdomājusies par to, kas mūs sagaida nākotnē. Zīlēšana kafijas biezumos bijusi viena no populārākajām zīlēšanas metodēm jau no seniem laikiem, bet kā nolasīt pareģojumu, uzzini šajā rakstā! Tas pavisam noteikti ir daudz vienkāršāk, kā arī, tu ietaupīsi naudu un neļausies krāpšanai no zīlnieku puses.

Sagatavošanās process ir pavisam vienkāršs – maltas kafijas dzērājiem krūzītē palikušos biezumus saskalo un ļauj tiem nosēstiem. Kad tas izdarīts, papēti krūzītes dibenu. Lūk, ko nozīmē simboli, kas nosēdušies tavā kafijas krūzītē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl