“Nekad neizaudz liels, tās ir lamatas!” – Diāna Kubasova dzimšanas dienā uzrunā fanus

0 Komentāru
“Nekad neizaudz liels, tās ir lamatas!” – Diāna Kubasova dzimšanas dienā uzrunā fanus
INSTAGRAM

20. augustā dzimšanas dienu svinēja viena no Latvijas un Eiropas daiļākajām sievietēm – modele un skaistumkonkursu dalībniece Diāna Kubasova. 31 gada sasniegšana skaistulei raisījusi pārdomas, un izjūtās viņa padalījusies arī ar atbalstītājiem.

“Šodiena ir lieliska diena, lai atkal no jauna apzinātos, ka jūtos fantastiski! Šodien ir mana dzimšanas diena, jā, un tas nozīmē, ka vēl viens gads ir aizvadīts un ir jāpievieno viens jauns cipariņš līdzšinējam skaitlim,” dzimšanas dienā saviem atbalstītājiem vietnē “Instagram” vēstījusi Diāna.


“Lai arī brīžiem tas šķiet biedējoši, es saprotu, ka gadi ir tikai skaitļi un tie nekad nenoteiks to, kā mēs jūtamies vai izskatāmies. Es patiesi ar katru gadu jūtos arvien lieliskāk. Ar prieku mostos un dzīvoju šo skaisto dzīvi un neļauju šim ciparam noteikt manu vecumu,” klāstījusi Diāna.

Viņa arī atklājusi, ka pirms krietna laika savu ķermeni izdaiļoja ar tetovējumu “Never grow up, it’s a trap” (Nekad neizaudz liels, tās ir lamatas!), un savā dzīvē viņa uz to arī tiecas: “Es vienmēr gan prātā, gan dvēselē būšu jauna, es vienmēr rūpēšos par to bērnu sevī. Nekad neļaujiet kādam to atņemt!”

“Mēs nevaram atgriezt vakardienu un nav arī mūsu spēkos kontrolēt rītdienu. Dzīvosim šodien un radīsim to neaizmirstamu!

Priekā par jaunu gadu, kuru ir iespēja izdzīvot no visas sirds, par visu zināmo un nezināmo, kas gaida, lai tiktu izpētīts un atklāts. Priekā mani mīļie, paldies, ka esat ar mani!” tā jubilāre.

Jau ziņots, ka martā – vien dažas dienas pirms ārkārtas situācijas izsludināšanas Latvijā – Diāna Kubasova nolēma izceļot no Latvijas, lai dotos uz eksotisko Bali salu Indonēzijā, kur viņa atrodas jau vairākus mēnešus. Kā skaistule vēstīja jūlija sākumā, viņas ceturtais mēģinājums atgriezties mājās izgāzās.

Tomēr par piespiedu būšanu ārpus dzimtenes Diāna nebēdā. Viņa turpina baudīt dzīvi un daļu no tā, kā viņai tas izdodas, nodemonstrē arī faniem.

View this post on Instagram

NEVER GROW UP, IT’S A TRAP ⠀ 🇬🇧 ⬇️ ⠀ 🇱🇻 Šodiena ir lieliska diena, lai atkal no jauna apzinātos, ka jūtos fantastiski! Šodien ir mana DZIMŠANAS DIENA, jā, un tas nozīmē, ka vēl viens gads ir aizvadīts un ir jāpievieno viens jauns cipariņš līdzšinējam skaitlim. ⠀ Lai arī brīžiem tas šķiet biedējoši, es saprotu, ka gadi ir tikai skaitļi un tie nekad nenoteiks to kā mēs jūtamies vai izskatāmies. Es patiesi, ar katru gadu jūtos ar vien lieliskāk. Ar prieku mostos un dzīvoju šo skaisto dzīvi un neļauju šim ciparam noteikt manu vecumu. ⠀ Krietnu laiku atpakaļ es uztaisīju tetovējumu- Never grow up, it’s a trap (Nekad neizaudz liels, tās ir lamatas!) Un patiešām es uz to arī tiecos, es vienmēr gan prātā, gan dvēselē būšu jauna, es vienmēr rūpēšos par to bērnu sevī! Nekad neļaujiet kādam to atņemt! ⠀ Mēs nevaram atgriezt vakardienu un nav arī mūsu spēkos kontrolēt rītdienu. Dzīvosim šodien un radīsim to neaizmirstamu! Priekā par jaunu gadu, kuru ir iespēja izdzīvot no visas sirds, par visu zināmo un nezināmo, kas gaida, lai tiktu izpētīts un atklāts. Priekā mani mīļie, paldies, ka esat ar mani! ⠀ 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 Today is a great day to realise again that I feel fantastic! It’s my BIRTHDAY today and that means another year has passed and I have to add one new digit to the current number. ⠀ Even though it seems scary at times, I do realise that the years are just numbers and will never determine how we feel or look. I’m really feeling better and better every year. I am delighted to wake up and live this beautiful life, and I do not allow that number to determine my age. ⠀ A long time ago I got a tattoo- NEVER GROW UP, IT’S A TRAP! Indeed I strive for it, I’ll always be young in mind and soul, I’ll always take care of that child in me! Never let anyone take it from you! ⠀ But the important thing I think is that we take one day at a time, and make the most of it. You can’t get yesterday back, you can’t control what’s going to happen tomorrow.All we can do is live in the present, and make the most of that moment ⠀ Here’s to another year, to living wholeheartedly, to all the knowns & unknowns waiting to b explored and discovered. Cheers! Thank you for being with me!

A post shared by Diana Kubasova in BALI (@dianakubasova) on

0 Komentāru