”Nekad neesmu ievērojusi nevienu diētu.” Aktrise Lelde Dreimane atklāj savu slaiduma un dailes noslēpumu

10 komentāri
”Nekad neesmu ievērojusi nevienu diētu.” Aktrise Lelde Dreimane atklāj savu slaiduma un dailes noslēpumu
INSTAGRAM

Daudzi noteikti ir pamanījuši, cik slaida un allaž lieliski izskatās Dailes teātra aktrise un seriālu zvaigzne Lelde Dreimane. Skatuves māksliniece atklāj, kādi ir viņas skaistumkopšanas triki un paņēmieni.

Kā Skaties.lv atklāj Lelde Dreimane, viņas slaidais augums daļēji ir mātes dabas nopelns. ”Man ir paveicies, ka man tiešām ir diezgan laba vielmaiņa.

Es nekad neesmu ievērojusi nevienu īpašas diētu. Es cenšos ēst bieži, bet mazās porcijās, un es tomēr cenšos neēst vēlu vakarā, jo ēšana vakarā ir ātrs un taisns ceļš, kā nonākt pie liekajiem kilogramiem.

Lai kā arī to gribētos un lai arī kādus attaisnojumus mēs sev atrastu, kādēļ ir jāatver ledusskapis un kaut kas no tā ir jāpaņem, pamēģināt to nedarīt un tomēr neēst vakarā!” par savu ēšanas režīmu stāsta Lelde un aicina šādam piemēram sekot pārējos.

Viņa atzīst, ka ir visēdājs, tomēr ir produkti, kuru lietošanu uzturā cenšas samazināt līdz minimumam.

”Ikdienas uzturā cenšos ierobežot baltmaizi. Protams, ēdot burgeru, tas nav iespējams, bet es cenšos negatavot tostermaizes, kaut gan man ļoti garšo tostermaizes ar kausētu sieru – ak, Dievs, cik garšīgi! Ar gardajiem ēdieniem es sevi atļaujos apbalvot svētkos.

Arī siers – man ārkārtīgi garšo siers, bet es cenšos to ēst ne tik regulāri. Arī no sāļajiem ēdieniem, kas man ļoti garšos, es izvairos,” to, ko ierobežo savā uzturā, uzskaita aktrise.

”Man ļoti paveicies, ka es neesmu saldumu mīle. Šokolāde uz mani neatstāj vispār nekādas emocijas,” atšķirībā no daudzām sievietēm var palepoties skatuves māksliniece.

Arī rūpējoties par savu skaistumu, Lelde procesu pārlieku nav sarežģījusi.

”Es jau iepriekšējā vakarā cenšos padomāt par to, lai nākamajā rītā pamostos ar svaigu sejas ādu, tādēļ vakarā nevajag sadzerties ūdeni, tēju vai jebkādus šķidrumus. Pāris stundas kā minimums līdz gulēt iešanai nekādus šķidrumus nevajadzētu dzert,” vienkāršu, bet iedarbīgu triku, kā pamosties nevainojamā izskatā, atklāj aktrise.

”Pāris reizes nedēļā es veicu sejas jogu, sejas masāžu. Bieži cenšos sejas ādu palutināt ar maskām. Man ļoti patīk maskas ar gliemežu mucīnu, kas baro un mitrina sejas ādu. Šad tad izvēlos māla masku.”

Tikpat vienkāršs ir arī Leldes ikdienas dekoratīvās kosmētikas arsenāls: ”Es vienmēr izceļu acis. Tam noder melnais acu zīmulītis un skropstu tuša. Ļoti vienkārši. Un actiņas uzmirdz vēl spožāk. Ar acu ēnām ikdienā neaizraujos.”