Neizkontrolēsi! Ķermeņa valoda ”nodod” tavas visnerātnākās vēlmes

Komentāri
Neizkontrolēsi! Ķermeņa valoda ”nodod” tavas visnerātnākās vēlmes
FOTO: Caleb Sconosciuto, Flickr.com

Ķermeņa valoda ir viens no visticamākajiem avotiem, kas zinātājam pasaka priekšā par tavu attieksmi pret sarunu biedru un pret notiekošo. Lai kā arī censtos, ķermeni nevari pilnībā kontrolēt, tādēļ bieži vien nemaz nezini, ko neapzināti vēlies pateikt savam sarunu partnerim. Lūk, daži no ķermeņa valodas ”vārdu” skaidrojumiem.

Skats partnera acīs

Ja tev ballītē iepatīkas kāds puisis, tu visu laiku viņu vērosi un jūsu skatieni ne reizi vien satiksies, lai arī atradīsieties katrs savā telpas pusē. Tas nozīmē tikai to, ka jums abiem gribas iepazīties tuvāk, jo īpaši, ja acu skatus pavada smaids.

Sakrustotas rokas uz krūtīm

Šai pozai ir trīs skaidrojumi. Pirmais: tu neapzināti vēlies parādīt, ka jūties neaizsargāta kā nevainīgs jēriņš, kuram ir nepieciešams drošs aizsargs.
Otrais: tu vēlies pateikt, ka džeks tevi neinteresē, un tava viskvēlākā vēlēšanās ir, lai viņš iet prom.
Trešais: tu viltīgi vēlies pievērst uzmanību savām krūtīm. Šādā ļoti primitīvā veidā tavs ķermenis norāda uz seksuālām vēlmēm. Tātad puisim ir jābūt apķērīgam un jāsaprot pašam, ko tad īsti nozīmē tavas sakrustotās rokas

Pieliekšanās uz viņa pusi

Ļoti izplatīta kustība – sēžot pretim vīrietim, pieliekties uz priekšu. Šī kustība pauž interesi un atzinību. Īsi sakot – tev viņš šķiet simpātisks, pievilcīgs un interesants cilvēks.

Sēžot sakrustotas kājas

Šī poza ir ļoti provokatīva, vai arī liecina, ka tu nervozē. Daudzi neapzināti sakrusto kājas, ja nervozē. Vai arī – ja sakrusto kājas, tavs mērķis ir parādīt, cik tās ir seksīgas. It īpaši, ja tev mugurā ir minisvārki. Ja pārliec kāju sarunu biedra virzienā, tas norāda, ka viņš tev simpatizē.

Pieskārieni saviem matiem

Ja rotaļājies ar saviem matiem, tas pavisam noteikti nozīmē, ka tu nervozē. Ja tu ”pieķer” sevi šādā darbībā, tad pajautā sev, kāpēc šis vīrietis tev liek tā rīkoties. Pieskārieni saviem matiem var būt arī ļoti rotaļīgs žests. Garmatainās dāmas gandrīz vienmēr spēlējas ar saviem matiem. Gari mati paši par sevi ir ļoti seksīgi un piesaista uzmanību.

Lūpu aplaizīšana

Ja sieviete aplaiza lūpas, tas izskatās ļoti pievilcīgi un seksīgi, ja vien to dara pareizi. Piemēram, ļoti lēni pašu mēles galiņu virzīt gar lūpām. Tikai izmanto šo valodas terminu uzmanīgi. Citādi vīrietis var nodomāt, ka gribi viņu ievilkt gultā tūlīt pat.

FOTO. Kailfoto mākslinieka Darren Kane bildēs ķermeņa valoda ir daiļrunīga

Ieplestas nāsis

Pilnīgi neapzināts uzbudinājuma reflekss, kas nekļūdīgi pasaka priekšā, ka tu viņu gribi.

Žesti, skatieni un lūpu aplaizīšana, tas ne būt nav pilns ieroču arsenāls, ko gadsimtiem ilgi sievietes ir izmantojušas vīriešu pievilināšanai. Tomēr, lai cik dīvaini neliktos, ķermeņa valodas norādes  ir aktuālas arī mūsdienās,  un  tik tiešām ir uzskatāms par ”draudīgu” ieroci.

Lasi vēl