Negodīgu datu manipulāciju dēļ anulēts balsojums deviņām ”Mrs.Latvija 2020” dalībniecēm

Portālā Skaties.lv jau vairākus mēnešus aktīvi norisinās balsojums par konkursa ”Mrs.Latvija 2020” skatītāju simpātiju. Diemžēl balsojumos par deviņām no 30 dāmām atklāta negodīga datu manipulācija, lai iegūtu viltus balsis. Skaties.lv oficiāli paziņo, – šīm konkursantēm balsojuma skaitlis tiek anulēts.

Atpakaļ uz rakstu

27 komentāri

 • Naivajiem

  Naivajiem

  Šī ir organizātoru kampaņa,bet interesantākā ir izvēle tieši par šīm 9.Neviens jau neko konkrētu nav publicējis,tātad K.Lindenblatai šīs 9 traucē,un tas jau kļūst interesanti.Zinu,ka meitenes 2 noteikti,nav neko pirkušas,un ko nu darīs Skaties.lv,ja būs Tiesā jāatbild? Jauni balsojumi ir uzpumpēti,konkurentēm aizvākti,tad kas notiek? Visas šīs apmelotāju afēristes jāizved tīros ūdeņos,un jāskatās,cik objektīvi darbojas balsojumi caur Skaties.lv,kuri ir starpnieki.
 • bāc

  bāc

  Pašu skandalozo organizatori parādnieci Mūrniecei jādiskvalificē,bet tām 9 jāgriežas tiesīdsargājošās instancēs un jānoņem licence un jāpārbauda VID organizatores fonds,mērķi un naudas izlietojums.Te darīšana ar afēristu kantori un dalībnieku apmelotājiem.
 • Inese Bērziņa

  Inese Bērziņa

  Gudras meitenes, ja jau ir pratušas ielauzties sistēmā, lai gan, kas tā par sistēmu, smieklīgi :) Tāpat notiek arī Eirovīzijas balsojumos, safabricē datus kā vajag. Varbūt arī te ir doma, ka uzvarētāja jau sen zināma, bet kaut kādu ņemšanos jau vajag, lai izskatās no malas viss godīgi. Tad, lai atklāj, kā tieši dati tika sagrozīti? Es balsoju par vienu meiteni (man nezināmu), kā tad ar manu balsi, viss kaķim zem astes?
 • taisniba

  taisniba

  Ansi, Ketija, smieklīgi,gudriniek, Andis Krieviņš - vai Jūs savas negācijas un apmelojošos spriedelējumus nespējiet paturēt pie sevis? vispirms vajag noskaidrot reālo situāciju nevis nozākāt meitenes. Neviena neko nav uzlauzušas. līdz vakardienai Skaties lv nebija sakārtojis savus tehnisko pusi un no vienas IP adreses varēja balsot katru dienu katru stundu!!! Tad nu parēķiniet, cik stundas ir diennakti un cik interneta pārlūkprogrammas! kapēc tad vakar Skaties lv sakārtoja savas tehniskās kļūmes? šobrīd arī no vienas IP ADRESES VAR BALSOT NO KATRAS INTERNETPĀRLŪKPROGRAMMAS ielogojoties facebook un draugiem.lv. Tātad, cik pārlūkprogrammas tik reizinam ar 2 , sanāk cik? Loģiski vajag domāt!
  Attiecīgās instances ir brīdinātas par Skaties lv negodīgo rīcību un tautas maldināšanu. Viena tante teica... kur ir pierādījumi? kapēc neviens no Skaties lv nav spējīgs iziet ēterā ar konkrētiem piemēriem? Jo tādu nav!!!
  Skaties lv izaicinu uz konfrontāciju!! Arī tos, kuri atļaujas apmelot, apsmiet meitenes, nāciet runājiet kameras priekšā.
  • Taisniba 2
  • Inese Bērziņa

   Inese Bērziņa

   Pēc visa notikušā spriežot, "šaraškina kantora" un nekas vairāk tas konkurss vien ir!
  • Un

   Un

   Ko nozīmē tie procenti? Jāuzrāda balsis.Un interesantākais,ka visas pandēmijas laikā % nemainījās.Balso vai nebalso,tss pats turpinās.Šis ir farss,jo paši nav sakārtojuši balsojumu un vainu uzveļ dalībniecēm.Nost jānoņem tā organizātore un jāuzzin,kas par šito atbild Skaties.lv Jāprasa būs NEPL
 • Andis Krieviņš

  Andis Krieviņš

  Un kāda ir godīga datu manipulācija, ja diskvalificē par negodīgu datu manipulāciju???
 • Nu jā..

  Nu jā..

  Vairākas meitenes jau atteicās no turpmākas dalības, bet, diemžēl, viņas vēl ir vainīgas par to, ka izteica savu viedokli.
  • Hm

   Hm

   Tā Lindenblate pati visu noorganizēja,neiet ar to biznesu,pievērš uzmanību sev,prasti un avresīvi komentāri tieši viņas stilā.Pilns internets ar viņas afērām
 • gudrinieks

  gudrinieks

  Vispār jau par šādu hakerošanu var krimināli sodīt. Ielauzties tv3 sistēmā un manipulēt ar datiem kaut kāda kroņa dēļ. Ceru, ka uzņēmums šīm varonēm sados pēc nopelniem.
  • Filma

   Filma

   Filmas cienigs scenarijs, ka 9 skaistules, cinoties katra par sevi un par VIENU kroni, ielauzas tv3 serveru telpa, neitralizejot apsargu, lai katra par sevi “sablieztu” balsis!
 • uzspļauju

  uzspļauju

  Tagad zinām valsts "varones"! Aiz kauna zemē vrētu ielīst! Kā kas tāds vispār var ienākt tukšajos paurīšos?!
 • smieklīgi
  +10 +10 0

  smieklīgi

  Tās, kam anulēja balsis, konkursā piedalījās jau pagājušogad un neko nedabūja. Vispār smieklīgi - piedalīties vairākus gadus pēc kārtas un mēģināt nopirkt kroni. Diezgan skumji un nožēlojami.
 • Ketija

  Ketija

  Pretīgi, ka šādas ir skaistuma konkursu aizkulises Latvijā. Vai šīs meitenes, saņemot negodīgi nopelnītu kroni, spētu par to priecāties, izrādīt pārsteigumu? Kāpēc nevar cīnīties godīgiem līdzekļiem? Vai tiešām ir vērte tādai balvai, kas nopirkta negodīgā ceļā?
  • Ansis

   Ansis

   Tu paskaties uz viņām, tām sievietēm taču vienīgais hobijs ir šis konkurss un skropstu līmēšana. Domāju, ka tas kronis vajadzīgs, lai parādītu vīriem un co, ka viņām ir kaut kāda vērtība dzīvē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!