Komentāri
Negatīvā cīņā uzvar pozitīvs prāts! Vērtīgi padomi noguruma padzīšanai

Visticamākais iemesls, kādēļ esi viegli aizkaitināma, nogurusi un gausa, ir neizgulēšanās un neveselīgs dzīvesveids, bet ir arī citi faktori, kuri var būtiski ietekmēt tavu ikdienas omu.

Apkopojām desmit iemeslus, kuri var norādīt uz tavu nogurumu ne tikai dienas laikā, bet arī vakarā. Tie var būt dažādi faktori: pārtika, stress, miegainība. Ja arī tev var šķist, ka esi pozitīva, smaidīga, bet patiesībā dziļi sevī tu jūties nomākta, bēdīga un vari nesaprast, kur rodas nogurums, ja arī neesi sevi pārpūlējusi. Fotogalerijā apskati 10 iemeslus, kādēļ, iespējams, esi nomākta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl