5 komentāri

Šodienas seriāla UgunsGrēks jaunākajā sērijā jauna aktrise! Jevgēņija pie Fēliksa baseina telpā ienāk nevis stumjot ratiņus, bet gan ar meitiņu uz rokām.

Līdz šim seriālā UgunsGrēks Jevgēņijas un Fēliksa meitiņa Marija bija “redzama” tikai ratiņos, no kuriem ik pa laikam atskanēja bērna raudas vai jauka bērna “guldzēšana”. Par bērniņa esamību ratiņos liecināja arī tas, ka visi, kuriem nebija slinkums, pieliecās pie Marijas un ar bēbīti nedaudz mīļi parunājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Seriāla producente Baiba Saleniece Skaties.lv atklāj, ka nemaz nav tik viegli atrast un sarunāt ar vecākiem bērnus filmēšanās vajadzībām. Visbiežāk, ja nav runa par ļoti būtisku lomu, tad bērni tiek meklēti draugu un radu vidū. Marijas lomā turpmāk seriālā UgunsGrēks iejutīsies mazā Ketlīna, kuras vecāki ir no filmēšanas grupas paziņu loka.

Izskatās, ka mazajai aktrisei ļoti patīk būt gan tēta Fēliksa, gan mammas Jevgēņijas rokās.

Starp citu, pavisam drīz seriāla UgunsGrēks no ratiņiem “izkāps”arī mazais Kristians – Luīzes dēliņš.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl