1 komentārs

Uzticēšanās ir viena no attiecīgu panākumu atslēgām. Lielākā problēma ir atrast otro pusīti, kura tiešām mūs padarītu laimīgas, nesāpinātu un ļautu dzīvot īstu sapņu dzīvi. Tomēr realitāte nav tik spīdoša kā iedomas un teju katru pāri piemeklē otrās pusītes sānsoļa problēmas.

Jaunākajā videoklipā, kurā puisis ar slēpto kameru palīdz meitenēm atklāt, vai  viņu mīļotais ir uzticams draugs, atklājās kas nebijis un pavisam negaidīts. Lai pārbaudītu savu mīļoto, kāda dāma vaicāja puisim pēc palīdzības. Lai arī sākumā šķita, ka puisis atraida meiteni, kuru sastapa uz ielas, tomēr beigu beigās, no viņa mutes izurbās frāze, ka ir precēts vīrietis. Šā puiša meitene apgalvo, ka viņa nav precējusies, bet bija lielā šokā par puiša teikto! Kā draudzene ar slēpto kameru pieķēra savu mīļoto, skaties pievienotajā videoklipā.

Video

TOP komentāri

  • Perfektā
    0 0 0

    Perfektā

    Perfekti! Perfekti! Čalis jau varēja arī par to precēšanos samuldēt, bet iegrābās vēl vairāk! :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl