Komentāri
Negaidīti! 10 modeles, kuras nepiedalīsies seksīgajā Victoria`s Secret modes skatē!

Slavenais un ekskluzīvais sieviešu apakšveļas zīmols Victoria`s Secret ir radījis pārmaiņas šā gada gaidāmajā modes skatē, un tajā nepiedalīsies virkne ietekmīgu un slavenu modeļu, bez kurām pat šī skate nav iedomājama.

Victoria`s Secret modes skate ir viena no seksīgākajām modes skatēm pasaulē. Slavenas pasaules modeles uz saviem augumiem ģērbj dārgas apakšveļas, lai izrādītu, kas apakšveļas pasaulē ir visaktuālākais. Šā šova laikā visa uzmanība tiek pievērsta modelei, kurai ir iespēja ģērbt luksusa klases Wonder Bra, kura vērtība ir rakstāma ar sešām nullēm. Wonder Bra ir krūšturis kas radīts no augstas klases dārgakmeņiem, ietverot dimantus.

Šogad šikais sieviešu apakšveļas zīmols ir pārsteidzis daudzus tās piekritējus. šogad modes skatē nepiedalīsies tādas slavenas modeles, kā Behati Prinslo un Kendisa Svanepoela, kuras šogad kļuva par māmiņām un pašlaik mājās audzina savus jaundzimušos, bet visticamāk, ka abas modeles uz modes mēles atgriezīsies jau 2017. gadā.

Lai arī ir saprotams, ka modeles – māmiņas arī ir pelnījušas atpūtu, tomēr daudzus ir šokējušas ziņas, ka šājā gadā uz modes mēles neredzēsim tādas modeles, kā Magdalēna Frakoviaka, bez kuras šis šovs nav iedomājams, arī Jumi Lamberta nebūs redzama, Leila Nda, Paulīne Hoarau uc. Kuras modeles nepiedalīsies šā gada šovā, skaties pievienotajā fotogalerijā.

Foto

 

Lasi vēl