1 komentārs
Nebūs viegli… Astroloģe skaidro, kas mūs sagaida Gaiļa gadā
Foto: LETA

Pēc Austrumu horoskopa 60 gadu cikla 2017. gads ir Uguns Gaiļa gads. Pirmo Gaiļa dziesmu dzirdēsim 28. janvārī un tā pavadīs mūsu gaitas līdz pat 2018. gada 15. februārim. Iepriekšējo reizi Uguns Gailis dziedāja tālajā 1957. gadā. Gailis ir Saules vēstnesis, tai austot, atskan arī gaiļa dziesma. Kāda būs Gaiļa dziesma 2017. gadā? Horoskopu sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.

Gailis par sevi ir augstās domās un viņam noteikti patīk, ja viņu ievēro un izsaka atzinību par viņa krāšņajām spalvām. Ceļš uz gaiļa sirdi ved caur komplimentiem un uzslavām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Būs daudz skaļu solījumu, kritikas un pompozas rīcības, jo gailim taču ir jādižojas savā vistu harēmā. Līderisms un drošsirdības demonstrējumi, lai tikai pievērstu sev uzmanību. Dzīvē tas izpaudīsies ar varas un spēka demonstrējumiem, arī militāriem. Tiekšanās pēc apbalvojumiem, atzinības un lauru vainagiem par katru cenu, vairos konkurenci visās jomās.

Tavs 2017. gada horoskops trīs vārdos

Komunikācijā un izteikumos gailis nav izvēlīgs un kautrīgs. Gailis saka visu, ko domā, necenšoties noklusēt vai pietušēt informāciju. Reizēm viņa atklātība un tiešums var radīt iespaidu par netaktiskumu, jo spriedumi patiešām ir kategoriski un atklāti. Gailim patīk komandēt, aizrādīt citiem savā tiešajā manierē, bet pats gan necieš savā virzienā vērstu kritiku. Tieši tāpēc ieteikums visiem valdīt emocijas un sekot teiktajam. Informatīvajā telpā sagaidāma viļņošanās un viedokļu sadursmes. Gribētos cerēt, ka strīdos dzims saprātīgas idejas un lēmumi tiks pieņemti dzīvotspējīgi.

Gailis ir ambiciozs lielībnieks un bieži pārvērtē savus spēkus, uzņemoties lietas, kuras nevar pavilkt. Tomēr nepieciešamības gadījumā, jaudā iet kaulā, cītīgi strādā un pierāda arī varēšanu.

Vai piepildījies? Ko zvaigznes solīja 2016. gadam?

Gaiļa gadā var izdoties arī kāpt pa karjeras kāpnēm, bet paļaujoties tikai uz saviem spēkiem. Tāpēc strādīgiem, neatlaidīgiem un ievērību alkstošajiem šajā gadā veiksme būs sabiedrotā. Atrodot savu patieso aicinājumu var sasniegt patiešām daudz – gan neatkarību, gan statusu, gan naudu. Lai gan vieglas naudas nebūs, būs jārušinās no lēkta līdz rietam. Lai nenāktos saskarties ar naudas zaudējumiem, 2017. gadā būtu jāatsakās no visiem riskantajiem darījumiem, arī no naudas aizņemšanās un kredītiem.

Cilvēcisko attiecību līkločos netrūks spilgtu izjūtu, kas liks virpuļot galvai un sirdij. Reibonī var samesties kājas… Neparastās dzīves alkas var atsvaidzināt esošās attiecības vai lūkot pēc jaunām. Partneri paģērēs mainīt pasaules uztveri, kādam arī savas dzīves pamatprincipus. Mīlestības plānā labvēlību baudīs tie, kas cienīs attiecību partneri, spēs aizmirst vecos pāridarījumus un salīgt mieru. Brīvie, iespējams, satiks īstu mīlestību un izlems spert nopietnu soli – mainīt ģimenes stāvokli. Laimei ceļā var stāties vien tā pati neizlēmība.

Ar kādiem cilvēkiem NESAGAIDĪT kopā 2017. gadu?

Veselības likstas Gaiļa gadā saistītas ar elpceļu un kakla problēmām, īpaši hroniskajām. Turpretim, lai uzveiktu savus kompleksus, atkarības un kaitīgos ieradumus, laiks būs ļoti labvēlīgs, jo šajā gadā šis process būs neticami viegls.

Panākumi jebkurā jomā nenāks viegli, jārušinās un jāmeklē savs zelta grauds, liekot lietā savus talantus un pieredzi. Gailis nevar pacelties spārnos, lai redzētu visu kopainu, un skats uz notikušo ir zināmā mērā ierobežots un subjektīvs, tāpēc visus negaidītos pārsteigumus, neveiksmes un notikumus, būtu jāuztver pēc iespējas mierīgāk un filozofiskāk.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl