Komentāri
Nebūs! Pazīmes, kas liecina, ka attiecības ir lemtas postam

Katrs jaunu attiecību sākums ir aizraujošs. Tu, skatoties mīļotajam acīs, redzi viņu blakus sev arī nākotnē. Tu jūties labi viņa kompānijā, bet laiku pa laikam pamani viņā ko tādu, ko nedrīkst ignorēt. Šīs ir pazīmes, ka viņš nav tev piemērots vīrietis.

Pieņem manu pagātni

Ikvienai no mums ir pagātne. Citām rožaina, citām – ērkšķu pilna. Ja tavs vīrietis nespēj pieņemt to un liek justies tev vainīgai par savu pagātni, tad laiks atvadīties!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savtīgums

Un te ir runa ne tikai par kafiju gultā, bet arī par baudu gultā. Ja tavs vīrietis vēlas labumu tikai sev, bet nevēlas apmierināt tevi, tad arī šīm attiecībām lemts gals.

Dusmas par neko

Sieviete ir emocionāla. Ja kādreiz jūtamies bēdīgas, tad tieši vīrietim ir jābūt stiprajam plecam, uz kā paraudāt. Ja tavs vīrietis apjūk un dusmojas brīdī, kad tev sāp sirds, tas diemžēl nenoved ne pie kā laba.

Rupjš tavā klātbūtnē

Kuram gan negadās, ja no mutes pasprūk kāda asāka frāze? Tomēr vīrietis savas sievietes klātbūtnē nedrīkst lamāties un izrādīt negatīvas emocijas, pat ja tas ir saistīts ar darba lietām vai ko citu.

Nosodījums

Mīli sevi, un partneris mīlēs tevi! Ja katru dienu viņš atgādinās, cik slikta tu esi, tad beigu beigās tu tieši tā arī jutīsies – slikta un nevajadzīga. Neļaujies emocionālai vardarbībai!

Citas prioritātes

Lai arī mums katram ir savi draugi, tieši otrai pusītei ir jābūt prioritātei. Mežonīgs vakars deju klubā nedrīkst aizstāt jūsu pavadīto laiku divatā.

Sarunas par nākotni izpaliek

Ja tavs partneris izvairās runāt par jums abiem nākotnē, tad šīs attiecības nav lemtas saglabāšanai. Mēs iemīlamies otrā cilvēkā, jo redzam, ka viņš var būt tas cilvēks, ar kuru pavadīt dzīves katru dienu.

Lasi vēl