2 komentāri
Nebojā sev svētkus! Ar kādiem cilvēkiem NESAGAIDĪT 2017. gadu
Foto: F64

Jaunais gads ir tepat aiz stūra un daudzi no mums jau kaļ plānus lieliskām svinībām. Ikviens atskatās uz šajā gadā paveikto, lai nākamajam gadam izvirzītu vēl lielākus mērķus, izveidotu vēl labākas attiecības un, jā, atteiktos no daudziem kaitīgiem ieradumiem, kā arī cilvēkiem.

Kā gadu iesāksi – tā pavadīsi! Ar kādiem cilvēkiem nesagaidīt Jauno gadu, lai 2017. būtu labākais gads līdz šim?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagātnes rēgi

2017. gadu nevajadzētu sagaidīt ar tā saucamajiem pagātnes rēgiem. Tie ir cilvēki, kuri atgādina par tavu pagātni un lietām, kuras, iespējams, tev ir sāpīgi atcerēties. Aizmirsti par bijušajiem vai bijušajām, kā arī par veciem draugiem, kuri vairs nav tavi draugi.

Pesimisti

Ja tavā kompānijā ir cilvēki, kuriem glāze būs allaž pustukša, nevis līdz pusei pilnai, arī šie cilvēki tevi neiedvesmos labam jaunam sākumam.

Uzzini savu 2017. gada horoskopu!

Tie, kuri alkst uzmanības

Tā vietā, lai atzīmētu Jauno gadu, svētkos tiek atzīmēts šis uzmanību alkstošais cilvēks. Jaunais gads ir par tevi, tāpēc izvairies no cilvēkiem, kuri pārlieku pievērš sev uzmanību!

Drāmas karaliene

Pat Jaunā gada sagaidīšanas svinībās kādam ir jāizceļas ar savām problēmām. Tā vietā, lai viesi svinētu dzīvi un jaunu sākumu, būs kāds, kurš ar savām bēdām sabojās visiem garastāvokli, un tas nudien nav labs veids, kā sagaidīt 2017. gadu.

Apsoli sev, ka nākamgad pārtrauksi darīt šīs kaitīgās lietas!

Par sevi nepārliecinātie

Ja tu šaubies par sevi un savām spējām, atstāj šo sevi 2016. gadā. Jauno gadu sāc, apsolot sev, ka būsi pats sev lielākais fans!

Foto: Jaunā gada uguņošana sapņu zemē – Austrālijā

TOP komentāri

  • ke
    0 0 0

    ke

    Protams, katrs no mums var sajusties par kaut ko bēdīgs tieši Vecgada vakarā, bet, kopumā ņemot, ar rakstā minētajiem tipāžiem vispār nevajadzētu savu laiku pavadīt. Tāda kā sevis izmainīšana sīknaudā..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl