2 komentāri
Nebojā sev svētkus! Ar kādiem cilvēkiem NESAGAIDĪT 2017. gadu
Foto: F64

Jaunais gads ir tepat aiz stūra un daudzi no mums jau kaļ plānus lieliskām svinībām. Ikviens atskatās uz šajā gadā paveikto, lai nākamajam gadam izvirzītu vēl lielākus mērķus, izveidotu vēl labākas attiecības un, jā, atteiktos no daudziem kaitīgiem ieradumiem, kā arī cilvēkiem.

Kā gadu iesāksi – tā pavadīsi! Ar kādiem cilvēkiem nesagaidīt Jauno gadu, lai 2017. būtu labākais gads līdz šim?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagātnes rēgi

2017. gadu nevajadzētu sagaidīt ar tā saucamajiem pagātnes rēgiem. Tie ir cilvēki, kuri atgādina par tavu pagātni un lietām, kuras, iespējams, tev ir sāpīgi atcerēties. Aizmirsti par bijušajiem vai bijušajām, kā arī par veciem draugiem, kuri vairs nav tavi draugi.

Pesimisti

Ja tavā kompānijā ir cilvēki, kuriem glāze būs allaž pustukša, nevis līdz pusei pilnai, arī šie cilvēki tevi neiedvesmos labam jaunam sākumam.

Uzzini savu 2017. gada horoskopu!

Tie, kuri alkst uzmanības

Tā vietā, lai atzīmētu Jauno gadu, svētkos tiek atzīmēts šis uzmanību alkstošais cilvēks. Jaunais gads ir par tevi, tāpēc izvairies no cilvēkiem, kuri pārlieku pievērš sev uzmanību!

Drāmas karaliene

Pat Jaunā gada sagaidīšanas svinībās kādam ir jāizceļas ar savām problēmām. Tā vietā, lai viesi svinētu dzīvi un jaunu sākumu, būs kāds, kurš ar savām bēdām sabojās visiem garastāvokli, un tas nudien nav labs veids, kā sagaidīt 2017. gadu.

Apsoli sev, ka nākamgad pārtrauksi darīt šīs kaitīgās lietas!

Par sevi nepārliecinātie

Ja tu šaubies par sevi un savām spējām, atstāj šo sevi 2016. gadā. Jauno gadu sāc, apsolot sev, ka būsi pats sev lielākais fans!

Foto: Jaunā gada uguņošana sapņu zemē – Austrālijā

TOP komentāri

  • ke
    0 0 0

    ke

    Protams, katrs no mums var sajusties par kaut ko bēdīgs tieši Vecgada vakarā, bet, kopumā ņemot, ar rakstā minētajiem tipāžiem vispār nevajadzētu savu laiku pavadīt. Tāda kā sevis izmainīšana sīknaudā..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl