4 komentāri
Neaprakstāmi skaisti foto. Māksliniece šokē ar saviem darbiem

Māksliniece šokē ar saviem nepārspējamiem darbiem, kuri tiek veidoti no papīra.

Sanktpēterburgā dzimusī māksliniece Asja ir ieguvusi lielu uzmanību, pateicoties unikāliem mākslas darbiem, kas radīti no papīra. Galvenokārt, tās ir sieviešu kāzu kleitas, kuras no pirmā acu uzmetiena nemaz neizskatās veidotas tikai un vienīgi no papīra. Trauslas un maigas, tā Asja raksturo sievietes, un lielā mīlestība pret modi pavedināja Asju veidot ko īpašu un pārsteidzošu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Sākumā tika radītas papīra lellīšu kleitas. Ievērojot mākslinieces darbus, viņai tika piedāvāta sadarbība ar dažādiem uzņēmumiem un izstāžu centriem, lai pagatavotu papīra kāzu kleitas. Slavu Asja ieguva publicējot fotogrāfijas savā mājaslapā, kur viņa tika ievērota ātri vien. Savus projektus Asja uzsāka prieka pēc. Tas viņai patika un ar to viņa ļoti aizrāvās līdz pat kleitu radīšanai. Katra kleita tiek darināta ar dažādu kultūru izpēti, kas padara šīs kolekcijas personiskākas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl