Ne tikai botokss padusēs! Kristīne Deimone atradusi veidu, kā saglabāt jaunību arī delnās

4 komentāri
Ne tikai botokss padusēs! Kristīne Deimone atradusi veidu, kā saglabāt jaunību arī delnās
INSTAGRAM

Skropstiņu meistare, divu dēlu mamma, dizainere Kristīne Deimone nereti informē atbalstītājus par interesantām, pagaidām nepopulārām skaistumkopšanas procedūrām, kas krasi var mainīt dzīves. Iedvesmojošā sieviete informē, ka arī plaukstām tiek veikta biorevitalizācija.

Biorevitalizācija rokām ir injekciju metode uz hialuronskābes bāzes, kas īsā laikā panāk roku delnu ādas atjaunošanos. Hialuronskābes ievadīšana atjauno pašā organismā trūkstošo hialuronskābi, kuras daudzums un kvalitāte ar gadiem ievērojami samazinās.

”Ja ņem vērā asinsgrupu, manai ieteicams ”izslēgt” gaļu.” Kristīnes Deimones ģimene maina ēšanas paradumus

View this post on Instagram

A post shared by Kristine Deimone (@kdeimon)

Deimone: Dāmām, kuras lepojas, ka mēnesi vai ilgāk ”staigā” ar pieaudzētajām skropstām, ir jāapmeklē ārsts

”Taisu trīs reizes mēnesī, jo katru dienu intensīvi dezinficēju rokas. Kad sākās Covid-19 man vispār ”aizgāja jumtiņš”,” faniem atklāj Kristīne.

Skaistumkopšanas speciāliste nevar strādāt cimdos, jo viņai ir alerģija un rezultātā lobās āda. Pat skolas laikā viņa bija atbrīvota no tāfeles, jo nedrīkstēja aiztikt krītu.

”Sievietes mūsdienās tik ļoti domā par ķermeni un seju, ka aizmirst, rokas, ceļus un kaklu/dekoltē, kas izrāda pirmās vecuma pazīmes! Tev var būt svaiga seja, bet vecas rokas. Ir par ko padomāt,” sievietes uzrunā divu dēlu māmiņa. Par dekoltē zonu lasi ŠEIT!

Dāmas Kristīne ir informējusi arī, ka padusēs ievada botoksu – tas ir veids, kā nesvīst, lai mati būtu spīdīgi arī ar tiem, tiek veikta speciāla botoksa procedūra, neiztikt bez botoksa ap acīm, pierē, uzacu grumbās, kā arī bez filleriem nāsīs, lūpās un kakla rievās.

Skaistumu papildina pieaudzētās skropstas un ķirurģiskā ceļā ievietotie krūšu implanti.

Skropstiņu meistare aizraujas ne tikai ar skaistumkopšanas procedūrām, lai saglabātu skaistumu, bet arī apmeklē sporta zāli, lai uzturētu sevi formā, lai ķermenis būtu tvirts un saglabātos veselība.

Kā tu rūpējies par mūžīgās jaunības saglabāšanu?

Kristīne Deimone dusmojas uz jaunajām māmiņām, kuras ir slinkas un staigā ”izplūdušas”

4 komentāri