Nāve. Kā ar bērniem par to runāt?

Komentāri

Emocionāli bērniņš spēj izjust zaudējumu, bet apzināties to sāk tikai no trīs vai četru gadu vecuma. Par nāvi nav jāizvairās runāt, vai tas būtu mājdzīvnieka vai tuva cilvēka zaudējums.

Vecākiem iesaka neko neslēpt no saviem bērniem. Lietas ir jāpieņem tādas, kādas tās ir. Zaudējuma brīdis ir labākais brīdis, kad runāt par to. Nevajag lietot izskaistinātus terminus, piemēram, kāmītis pārcēlās uz citiem medību laukiem vai vecmāmiņa aizmiga. Kura vecuma bērni to uztver burtiski un daudz citu interesantu lietu par šo ne tik tīkamo tēmu – uzzini šajā video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl