Nav neviena, kas uz neilgu laiku var pieskatīt tavu atvasi? Ved viņu uz bērnu pieskatīšanas un rotaļu grupu

Komentāri

Agri vai vēlu pienāks brīdis, kad tavs mazulis dosies uz bērnudārzu. Taču arī tad, ja pagaidām pati dzīvo mājās un vari atļauties neiet uz darbu, tev ir nepieciešams savs brīvais laiks, kad vari aiziet pie ārsta, uz sporta zāli, vai arī vienkārši iepirkties. Ja bērna vecvecāki vēl strādā, bet neviena cita, kas pieskatītu bērnu uz pāris stundām tev nav, tad kopš oktobra Rīgā būs iespēja doties uz Bērnu pieskatīšanas un rotaļu grupu.

Fizioterapeite Klaudija Hēlas uzsver, ka grupiņa ir paredzēta pavisam maziem bērniem no pusotra līdz trīs gadu vecumam. Pieskatīšanas grupiņa nav bērnudārzs, jo tai nav licencētas programmas, kādas ir bērnudārzos. Režīms būs līdzīgs kā bērnudārzā – gan barošana, gan diendusa, gan pastaigas. Grupiņā ir savs dienas ritms, taču galvenais uzsvars ir uz rotaļāšanos. Bērniem ir plašas iespējas rotaļāties speciāli iekārtotā telpā ar visdažādākajām rotaļlietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trīs bērnu māmiņa Solvita arī ir gatava vest uz pieskatīšanas grupiņu savu jaunāko atvasi. Bērna došanos uz bērnudārzu Solvita uzskata kā sava veida ”nabassaites pārgriešanu”. Māmiņai tā ir uzdrīkstēšanās, kurā jābūt pārliecībai, ka viņa bērna vajadzības un ”raidītos signālus” audzinātājas uztvers un sapratīs tikpat labi kā viņa.

FOTO. Nav jābaidās. Arī dārziņā būs  jautri

Bērnu pieskatīšanas grupas ir labs veids, kā pieradināt mazuli pie citiem apstākļiem un citiem cilvēkiem. Mazulis redz un saprot, ka te ir droši, jauki, un mamma noteikti atnāks. Tā ir brīnišķīga pieredze.
Bērns uz pieskatīšanas grupiņu var nākt regulāri, ir iespēja arī tikai pāris reizes nedēļā. Ir svarīgi, lai mamma no rīta ierēķina laiku, kurā pabūt nedaudz kopā ar bērnu grupiņā, lai mazais aprod ar situāciju un pēc tam mierīgi pasaka mammai:” Atā! ” Tā bērns varēs justies droši un zināt, ka mamma pēc kāda laika būs klāt, un abi varēs doties mājās.

Lasi vēl