Nadziņu meistare ar policijas inspektores rūdījumu: Latvijas skaistāko sieviešu konkursā startē daiļā Liene no Madonas

1 komentārs
Nadziņu meistare ar policijas inspektores rūdījumu: Latvijas skaistāko sieviešu konkursā startē daiļā Liene no Madonas
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pilnā sparā rit konkursa ”Mrs. Latvija 2019” skatītāju simpātiju balsojums, un 30 Latvijas skaistāko sieviešu vidū ierindojusies simpātiska tumšmate Liene Vociša. 31 gadu vecā madoniete nesen darbu Valsts policijā nomainījusi pret daudz sievišķīgāku nodarbošanos – nu viņa nolēmusi sevi izmēģināt skaistumkopšanas jomā.

Palīdz skaistākām kļūt arī citām

”Vēl pavisam nesen strādāju savā bērnības sapņu darbā – Valsts policijā, līdz sapratu, ka ir laiks kaut ko mainīt dzīvē un tiekties arī pēc citiem sapņiem un jauniem mērķiem.

Esmu nolēmusi sevi pamēģināt skaistumkopšanas jomā. Arī šī joma kādreiz bija viens no maniem sapņiem, tāpēc pabeidzu manikīra un gēla nagu modelēšanas kursus un tagad aktīvi attīstu un pilnveidoju savas prasmes nagu kopšanas un dizaina jomā.

Skaistā madoniete Liene atklāj savu dailes noslēpumu

Padomā ir vēl daudz, daudz ideju, mērķu, sapņu, ko īstenot, izmēģināt, izdzīvot!” Skaties.lv saka Liene.

Visas 30 gada skaistākās precētās dāmas apskati un nobalso par savu favorīti TE!

Ar grāmatu vienu un zīmuli otrā rokā

Arī Lienes hobiji nav kā akmenī iecirsti, jo arvien rodas jaunas aizraušanās.

”Piemēram, saistībā ar piedalīšanos konkursā nolēmu pati izveidot sev auskarus, kas būs daļa no mana tautas tērpa. Šī lieta mani aizrāva tik ļoti, ka turpmāk plānoju to pilnveidot un izgatavot vairāk dažādu rotu.

Bet mans lielākais hobijs ir literatūra. Man ļoti patīk grāmatas, patīk lasīt. Lasīšanas laiks – tas ir mans laiks, kad es varu iegrimt savā privātajā pasaulīte. Esmu no tām vecmodīgajām būtnēm, kura nepieņem e-grāmatas, neskatoties uz to ērtību. Man patīk turēt rokās īstu grāmatu, patīk tās smarža.

Savas grāmatas kolekcionēju. Man vairāk patīk, ka tās ir manā īpašumā, kaut gan bieži apmeklēju arī bibliotēku, vairāk laikam tās īpašas atmosfēras dēļ.

Mans otrs nozīmīgākais hobijs ir zīmēšana – balts papīrs, ogle vai zīmulis. Savus darbus es dāvinu citiem, tāpēc personīgā kolekcija nav liela. Tomēr iepriekšējā darba dēļ man nebija daudz laika nodoties zīmēšanai, jo tam ir nepieciešams vairāk atdeves, mierīgs prāts, laba pašsajūta un īpašs noskaņojums, citādāk nekas neiznāks,” par saviem hobijiem stāsta konkursa dalībniece.

Zīmēšanu Lienes akcentē kā savu talantu. ”Mans talants ir zīmēšana jebkurā stilā un tehnikā. Bet, kā jau minēju, priekšroku dodu melnbaltam zīmulim vai mākslinieciskai oglei. Zīmēšanas procesā es pilnībā atslēdzos no ārējās pasaules un iegrimstu darbā. Tā savā ziņā ir mans meditācijas veids, kas mani restartē, attīra manu prātu un dod spēku. Man zīmēšana ir vispiemērotākais relaksācijas veids.

Esmu arī krāsu terapijas piekritēja, un pēc savas pieredzes varu apgalvot, ka krāsas tiešām palīdz atbrīvoties no stresa un negatīvām emocijām,” stāsta Liene.

Tāpat viņa ada un tamborē, kā pati saka, visādus sīkumus savām meitiņām vai dāvina draugu bērniem.

”Tā kā esmu ļoti aktīva, man ļoti patīk kopā ar ģimeni apceļot mūsu skaistās Latvijas dažādās pilsētas. Esmu aktīvās atpūtas dabā piekritēja,” atzīst madoniete.

Skaistākais, kas radīts uz zemes

Liene konkursā ”Mrs. Latvija 2019” nolēmusi startēt vairāku iemeslu dēļ.

”Piedalīšanās konkursā ”Mrs. Latvija 2019” man ir jauns sākums, jaunas iespējas, jauna pieredze un ceļš uz manu jauno ”es”. Piedalos arī tāpēc, lai ar savu dalību pierādītu arī citām Latvijas sievietēm, ka vienalga, cik tev ir bērnu, kā, gadiem ritot, mainījies tavs ķermenis un ārējais izskats kopumā, kāds ir tavs darbs un vecums un ko par tevi domā citi, tu esi skaista, un tev tam ir jātic. Jāparāda citiem gan savu ārējo skaistumu, gan arī iekšējo! Nav jākautrējas, un vēl vairāk – nav jākaunas, bet ir jāpilnveidojas!” Skaties.lv norāda viena no Latvijas skaistākajām sievietēm.

Liene neslēpj, ka viņai patīk novērot cilvēkus, un šajā saistībā viņa dalās ar saviem secinājumiem par sievietēm, māmiņām, sievām: ”Diemžēl ļoti bieži sieviete pazūd ikdienas rutīnā. Ģimene, vīrs, bērni, darbs, ēst taisīšana, mājas sakopšana, veļas mazgāšana – tas viss ir ļoti vajadzīgs, tā ir daļa no mīlestības, rūpēm, arī pienākumiem, bet nedrīkst tajā visā izšķīst, lai cik grūti nebūtu.

Liene Vociša

Liene Vociša
Konkursa ”Mrs. Latvija 2019” dalībniece

Mēs esam sievietes, skaistākais, kas tika rādīts uz zemes! Mēs katra individuāli esam skaista, mēs katra esam kāda dzīves daļa. Mēs, sievietes, padarām šo pasauli skaistāku!

Bet pārgurusi, nomākta sieviete nespēj būt pilnvērtīgi laimīga, tāpēc viņai ir nepieciešams laiks sev, un par to, mēs, sievietes, bieži aizmirstam vai vienkārši pabīdām to otrajā plānā. Bet tā nedrīkst…”

Kā norāda Liene, dalība šādos konkursos paaugstina sievietes pašvērtējumu: ”To varu droši apgalvot no personīgas pieredzes, jo emocijas un sajūtas ir kolosālas. Atmosfēra, emocijas, skaisti cilvēki apkārt – tu jau jūties kā karaliene! Jauni kontakti, jauna pieredze, jaunas draudzenes, atpūta no ikdienas dzīves un laiks tikai tev pašai! Lūk, kāpēc ir jāpiedalās šādos konkursos, lai ar pilnu plaušu ievilktu jaunu, svaigu gaisu, lai, neskatoties uz vecumu, atkal sajustos jauna, spēcīga, skaista, sievišķīga.

Es zinu, es ticu, ka manā mazajā mīļajā pilsētā sievietes, uzzinot par manu piedalīšanos, saņemsies, noticēs sev, un, pat ja nepiedalīsies šajā konkursā nākamgad, tad vismaz gūs no manis kādu iedvesmas elpu, pārliecību, mērķi, sapni.”

30 dalībnieču vidū Liene iecerējusi izcelties ar sevi pašu, ar savu iekšējo pasauli, ar savu pozitīvo attieksmi pret dzīvi.

”Konkursā es vēlos būt pati es, bez filtriem, bez maskām, bez samākslotām emocijām. Es vēlos dāvāt citiem labas, pozitīvas emocijas, un tādas pašas arī gūt!

Man jau bija iespēja pavērot katru no šā gada dalībniecēm, un es pamanīju, ka mēs katra esam individuāla, katra ar savu odziņu, katra ar savu iekšējo pasauli un skaistumu. Cik daudz katra spēs atklāties un parādīt šo savu pasauli, rādīs laiks, bet jebkura pozitīva, optimistiska emocija rada neredzamās vibrācijas, ko spēj pamanīt arī citi. Un jo bagātāka tava iekšējā pasaule, jo spēcīgākas ir tās veidotās vibrācijas un jo vairāk esi pamanāma,” tā skaistule no Madonas.