Mūziķis Aigars Runčis pirms kāzām atbrīvojies no 25 kilogramiem liekā svara

Komentāri

  Grupas Borowa MC solists Aigars Runčis savu draudzeni Agnesi bildinājis, kad kā pāris viņi jau bijuši septiņus gadus. Gan uzrunājot Agnesi būt par viņa meiteni, gan izsakot bildinājumu, Aigars bijis ļoti romantisks.

 Bildinājums nācis Agnesei negaidīti, jo Aigars lūdzis kļūt par viņa ”Kaķenīti līdz mūža galam” Siguldas gaisa tramvajā, kas bijis saposts īpaši viņiem diviem vien. Kāzām gatavojušies astoņus mēnešus. Aigars nolēmis, ka viņa sieva ir pelnījusi skaistas kāzu bildes, tāpēc līdz kāzām kļuvis slaidāks – atbrīvojies no 25 kilogramiem liekā svara. Tādēļ, ka visu laiku zaudējis svaru, Aigars spējis novērtēt, ka kāzu uzvalks tiek šūts, nevis pirkts. Tad iespēja izvēlēties tieši tādu audumu, kā patīk, kā arī – meistars var precīzi uzšūt uzvalku atbilstoši līgavaiņa izmēram. Starp citu, arī pēc trīs gadus ilgas laulības dzīves, Aigars zaudētos kilogramus nav atguvis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Savas kāzas pozicionējuši kā pasaku kāzas. Viņš ir bijis Runcis zābakos, kurš ņem par sievu Kaķenīti kurpītēs. Aigars, būdams kāzu vadītājs, iesaka vienmēr kāzām izvēlēties tematiku, ko ir iespējams “apspēlēt” visādos veidos, pakārtojot galvenajai tēmai dažādas rotaļas, atrakcijas un citas aktivitātes. Agnese un Aigars nākamajiem jaunajiem pāriem iesaka kāzu rīkošanā paļauties uz vedējiem, taču vienlaikus padomāt par maziem svinību akcentiem, kādi nav redzēti nevienās citās kāzās. Tad gan pašiem, gan viesiem kāzas paliks atmiņā kā vienreizējs un līksms notikums.

Skaties video!
http://tvplay.skaties.lv/parraides/bez-tabu/644986?autostart=true

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl