Mūziķis Aigars Runčis pirms kāzām atbrīvojies no 25 kilogramiem liekā svara

Pievienot komentāru
Mūziķis Aigars Runčis pirms kāzām atbrīvojies no  25 kilogramiem liekā svara
FOTO: ekrānuzņēmums

  Grupas Borowa MC solists Aigars Runčis savu draudzeni Agnesi bildinājis, kad kā pāris viņi jau bijuši septiņus gadus. Gan uzrunājot Agnesi būt par viņa meiteni, gan izsakot bildinājumu, Aigars bijis ļoti romantisks.

 Bildinājums nācis Agnesei negaidīti, jo Aigars lūdzis kļūt par viņa ”Kaķenīti līdz mūža galam” Siguldas gaisa tramvajā, kas bijis saposts īpaši viņiem diviem vien. Kāzām gatavojušies astoņus mēnešus. Aigars nolēmis, ka viņa sieva ir pelnījusi skaistas kāzu bildes, tāpēc līdz kāzām kļuvis slaidāks – atbrīvojies no 25 kilogramiem liekā svara. Tādēļ, ka visu laiku zaudējis svaru, Aigars spējis novērtēt, ka kāzu uzvalks tiek šūts, nevis pirkts. Tad iespēja izvēlēties tieši tādu audumu, kā patīk, kā arī – meistars var precīzi uzšūt uzvalku atbilstoši līgavaiņa izmēram. Starp citu, arī pēc trīs gadus ilgas laulības dzīves, Aigars zaudētos kilogramus nav atguvis.

Foto:

Savas kāzas pozicionējuši kā pasaku kāzas. Viņš ir bijis Runcis zābakos, kurš ņem par sievu Kaķenīti kurpītēs. Aigars, būdams kāzu vadītājs, iesaka vienmēr kāzām izvēlēties tematiku, ko ir iespējams “apspēlēt” visādos veidos, pakārtojot galvenajai tēmai dažādas rotaļas, atrakcijas un citas aktivitātes. Agnese un Aigars nākamajiem jaunajiem pāriem iesaka kāzu rīkošanā paļauties uz vedējiem, taču vienlaikus padomāt par maziem svinību akcentiem, kādi nav redzēti nevienās citās kāzās. Tad gan pašiem, gan viesiem kāzas paliks atmiņā kā vienreizējs un līksms notikums.

Skaties video!
http://tvplay.skaties.lv/parraides/bez-tabu/644986?autostart=true