Mūzikas horoskops: kura no meiteņu popgrupām esi tu?

Komentāri

2. Vērsis

2/13

Auns

Spice Girls

Angļu meiteņu popgrupa Spice Girls tika izveidota 1994. gadā. Tā sastāvēja no piecām solistēm – Melānijas Braunas, Emmas Bantones, Melānijas Čisholmas, Džerijas Halivelas un simptātiskā futbolista Deivida Bekhema sievas Viktorijas Bekhemas. Grupas debijas singls Wannabe joprojām dzirdams dažādās ballītēs un meitenes joprojām tiek uzskatītas par starptautisku fenomenu.

2. Vērsis

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl