2 komentāri
Mūza: mēs visas tomēr vēlamies kaut ko tik ļoti vienkāršu

Vienu dienu novēroju pāri  – vīrs ar sievu kopā bija nodzīvojuši jau 8 gadus. Viņi gatavoja ciemiņiem kafijas un abi tā saskatījās, it kā dzirkstele viņu vidū būtu izcēlusies tikko. Es šo bildi atceros joprojām, jo bieži neko tādu nenākas redzēt.

Viss ideāli

Kad viņš runāja, viņa vienmēr klausījās, vai papildināja viņa teikto. Viņa bija skaista, pat varētu teikt perfekta. Viņš – saimnieks, organizators. Viņš bija galvenais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet tikai viens bet

Viņiem nebija bērnu. Milzīgo māju mūžīgi piepildīja jauki ciemiņi, viņu suns neļāva nosēdēt ne mirkli mierā. Mājā bija viss. Tikai nebija mazas sirsniņas.

Tikmēr citur

Ziņās stāstīja par māti, kura pameta savus bērnus, kādai citai atņēma mazos par dzeršanu. Tēvs nemaksāja alimentus. Bērniem ikdienā nav nekā no tā, ko var sniegt laimīgais pāris, kurš kopā nodzīvojis 8 gadus.

Joprojām grūti saprast, kāpēc?

Kāpēc sieviete, kura burtiski staro no mīlestības pret vīru un pasauli, nevar sagaidīt savu mazo brīnumu? Varbūt vēl šis tas dzīvē jāizdara? Varbūt jāuzkāpj Everestā vai jāuztetovē lotoss uz pakauša.

Mēs visas tomēr vēlamies kaut ko tik ļoti vienkāršu

Tādu cilvēku ar, kuru kopā sapņot, blēņoties, ārdīties un celt. Cilvēku, ar kuru kopā spētu cilts kokā iezīmēt jaunus un stiprus ābolus.

Jātic

No visas sirds ir jātic, ka mēs katrs saņemsim to, kas mūs padarīs laimīgākus un iekšēji bagātākus, pat tad, ja tas nav tas, ko sagaidām. Jo nepazūdot starp miljons kairinājumiem, varam dot sev laiku sagaidīt, kad sapnis piepildīsies. Tā vai citādi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl