Mūsdienu trends – lins tavās mājās un drēbju skapī

Komentāri
Mūsdienu trends – lins tavās mājās un drēbju skapī
FOTO: linendeco.lv

Lins ir karalisks materiāls. Tas karstumā dod maigu vēsumu, bet vēsumā – siltumu. Mūsdienu dzīve ir dažāda. Cilvēki dzīvo modernās mājās, bet izmanto interjerā un garderobē lina lietas, tādā veidā esot ciešā saskarē ar dabu.

Lina galdauti, salvetes, mīksti pledi, raupji paklāji un mīksta lina gultasveļa tavās mājās radīs patīkamu, latviešu mentalitātei tuvu gaisotni. Pilnai laimei lina priekšautu apsien, stāvot pie pavarda. Vēsākā vakarā apliec lina šalli, bet uz pirti dodies mīkstā lina halātā.
Aplūko galeriju!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl