Komentāri
Mums joprojām viņš būs seksīgākais vecpuisis… Gaviļnieka Klūnija spēcīgākie citāti

Džordžs Klūnijs iekarojis vairāku sieviešu sirdis, jo ilgu laiku ticis atzīts par seksīgāko vecpuisi, tomēr pirms diviem gadiem, Klūnijs paziņoja, ka ir gatavs iestūrēt laulības ostā. Tomēr mēs joprojām turpinām sekot līdzi Klūnija radošajām izpausmēm, un šodien simpātiskajam aktierim paliek 55 gadi, sveicam!

Džordžs Klūnijs ir amerikāņu aktieris, filmu režisors un producents. Savas karjeras laikā ieguvis divas Oskara balvas un trīs Zelta Globusa balvas. Piedalījies vairākās lieliskās filmās, piemēram, Oušena banda, Augstu gaisā un citās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Šodien aktierim paliek 55 gadi, lūk, spilgtākie citāti, ko teicis pats Klūnijs.

Es jūtos visnotaļ apmierināts, kļūstot vecāks, jo tas ir labāk par otru variantu, nomirt.

Man patīk mani sirmie mati un krunciņas. Man patīk tas, ka es izskatos labāk nekā savos divdesmit, trīsdesmit gados… Man botulīna injekcijas nevajag.

Vienīgā neveiksme ir necenšanās.

Man nepatīk stāstīt citiem par savu personīgo dzīvi. Tad tā vairs nebūs mana personīgā dzīve.

Es esmu pēdējais cilvēks, kurš var dot labu padomu.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl