MTV Eiropas mūzikas balvas sarkanā paklāja pārsteigumi

Komentāri
MTV Eiropas mūzikas balvas sarkanā paklāja pārsteigumi

Šā gada MTV Eiropas mūzikas balvas pasniegšanas ceremonija risinājās 25. oktobrī Milānā, Itālijā.

Katru gadu šajā balvu pasniegšanas ceremonijā novērtējam ne vien mūziķu padarīto visa gada garumā, bet arī to, ko redzam uz sarkanā paklāja. Šogad īpašu pārsteigumu izraisīja skotu dziedātāja Talija Storma, kura ieradās ne vien ar košu tērpu, bet arī īpatnēju frizūru. Britu dziedātāja Ellija Gouldinga kā vienmēr “šarmē” ar savu lielisko augumu. Dziedātāja izvēlējās melnu, piegulošu kleitiņu, kas parāda ne vien viņas skaistās un garās kājas, bet arī pikanto dekoltē.

Foto: novērtē dāmas savām acīm!

Foto: arī vīrieši iekaro sarkano paklāju

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl